Фітнес – шлях до вдосконалення

Все більше й більше людей останнім часом звертаються до спорту та здорового способу життя, необхідною складовою якого поступово стає фітнес. Всі успішні люди вважають за необхідне для себе відвідувати фітнес-клуби і спортивні зали, тому що красиве тіло і хороше здоров'я формуються шляхом фізичних навантажень. Крім того, всі ми хочемо добре і гарно виглядати. Всьому цьому сприяють заняття спортом.

Найбільш популярне зараз місце для цього – фітнес-клуби.

Новомосковський фітнес-клуб «SuperBody» не один рік працює у нашому місті, має хорошу репутацію і постійних клієнтів. У фітнес-центрі також діє ряд програм за підтримки громадської організації «За чисте місто» (голова Д. Глущенко), яка сприяє розвиткові спорту, пропагує здоровий спосіб життя та ставлення до власного здоров'я як до найвищої цінності. Дмитро Олександрович розповів читачам газети про програми, які зараз діють у фітнес-центрі.

Молодіжна програма створена з метою залучення місцевої молоді до активного способу життя. Вона включає в себе відвідини тренажерного залу молодими людьми до 18 років за ціною 20 грн. і безкоштовну консультацію тренера.

Безоплатно відвідувати тренажерний зал згідно соціальної програми, яка діє вже три роки, мають змогу глухонімі люди. Діти з малозабезпечених родин віком з 13 до 16 років беруть участь у групових заняттях з фітнесу.

Слід зазначити, що у центрі «SuperBody» працюють досвідчені тренери, які враховують фізичні, вікові та індивідуальні особливості людини.

Але спорт задовольняє не лише фізичні потреби людини. Під час занять зростає повага до себе. А чому б і ні? Адже періодичні заняття – це не лише фізичні, але й моральні зусилля, які в підсумку формують у людини самоповагу, цілеспрямованість, подеколи кардинально змінюють спосіб життя. Особливо актуальним сьогодні це стає для молоді. Юнаки і дівчата поступово починають розуміти, що бути хорошим спортсменом і вести здоровий спосіб життя не лише корисно, а й модно.

Закликаємо всіх бажаючих відвідати фітнес-центр, покращити стан свого здоров’я, змінити життя на краще. А ми вам у цьому допомагатимемо!

Можливо, Вам буде цікаво

By