Чиє сміття?

Ми проживаємо у самому центрі Новомосковська, який поступово перетворюється на сміттєзвалище.

Раніше у нашому дворі – будинків по Радянській, 31, пл. Леніна №10 і №12 – був дитячий майданчик з гойдалками і лавочками для відпочинку. Усе поступово поломалось, гойдалки замість того, щоб ремонтувати здали на металобрухт. Ми власними силами і коштами зробили лавочки, відремонтували фонтан, який не працював 10 років, посадовили клумби, усе пофарбували.

У дворі стало затишно, але відпочивати у ньому все одно неможливо. Просто у дворі розташоване сміттєзвалище, від якого іде такий сморід, що в спеку неможливо відчинити вікно. Контейнери для сміття, що розташовані поруч з купою сміття, постійно забивають ящиками і коробками від взуття з сусідніх магазинів. А мешканцям, які сплачують за вивіз сміття, виходить, і кидати його нікуди.

Усе літо пролежало сміття у дворі. Куди ми тільки не звертались – все марно, а в СКУ Трубник взагалі відхрестилися – мовляв, це сміття «не наше». Ми сподівалися, що хоч до Дня Незалежності приберуть це неподобство, але де там. Усі надії залишається покладати на меценатів і благодійників, яких закликаємо допомогти нам. Може, хоч комусь наше місто та його мешканці не байдужі.

Всього 11 підписів

Источник: Новомосковский информационный портал

Можливо, Вам буде цікаво

By