Місто житиме, і змінюватиметься на краще

Вочевидь, нова влада демонструє відкритість і доступність. У всякому разі до представників засобів масової інформації. Не треба, як раніше, домовлятися про зустріч за декілька днів, а потім ловити чиновників, які часто з різних причин в останній момент відмовляли в інтерв’ю.

Секретаря міської ради Бориса Васильовича Мазура не довелося ані шукати, ані вмовляти. Ми зустріли його у коридорі міськради – він одразу запросив нас до кабінету і поінформував журналістів про найближчі плани та стан комунального господарства міста.

– Думаю, що жителі міста вже встигли оцінити перші кроки нової влади. На сьогодні повністю замінені ліхтарі і освітлюються вулиця Радянська, Шевченка, Червоноармійська, частково починаємо працювати на околицях міста – Решкуті, Перевалі, Животилівці, Кулебівці. Є спеціально розроблені програми розвитку міста, під які виділено кошти ( в цілому на ЖКГ – 4 млн. 740 тис.). Виділено кошти на придбання сміттєвих баків, які будуть встановлені у місті навесні. До травня місяця ми впораємось з цією проблемою.

Будемо проводити ремонт доріг, обрізку дерев, останню вже розпочато. Поки що з вулиці Червоноармійської, яку плануємо зробити вулицею європейського зразка. Адже тут розташовані святі для кожного новомосковця місця – пам’ятник воїнам-інтернаціоналістам, учасникам чорнобильської трагедії, меморіал Слави загиблим воїнам-визволителям.

Що стосується мене особисто, то я завжди там, де найменш захищені верстви городян – пенсіонери, ветерани, ті, хто отримує невеличку зарплату. Тому у планах – створення соціального ринку, зниження цін на ліки для соціально незахищених категорій громадян. Для цього будемо домовлятися з виробниками сільськогосподарської продукції, з власниками аптечних закладів, словом, робитимемо все для того, аби полегшити життя новомосковцям. У нашому місті живуть дуже хороші люди, які заслуговують на краще ставлення до них.

Зі свого боку хочу пообіцяти, що місто буде мати всі складові для комфортного життя: буде з газом, водою, люди отримуватимуть якісні комунальні послуги. Ми контролюємо роботу всіх комунальних служб міста – кожного тижня керівники звітують нам про свою роботу. Влада працюватиме прозоро, відкрито, і цього ми вимагатимемо від усіх, хто дотичний до життєзабезпечення міста.

Повернуться обличчям до людей і бізнесмени, які мають всі умови для розвитку підприємництва у місті. Турботу про себе відчують, у першу чергу, інваліди, ветерани, пенсіонери, яким вижити на невелику пенсію надзвичайно важко.

Що стосується безпосередньо комунального підприємства О. Громадського, то, звичайно, у бюджеті не вистачає коштів на придбання нової техніки для господарства, яка дуже потрібна місту, адже лише одна одиниця коштує 700-800 мільйонів гривень. Тому керівник підприємства отримав завдання вивчити питання з тим, щоб поповнити автопарк за рахунок машин, які вже перебували раніше в експлуатації, але їх ще можна використовувати. Тож роботу буде налагоджено.

Журналісти звернулися і до пана Громадського, який стисло розповів, чим живе його господарство.

За його словами, кожного дня комунальники посипають вулиці піщано-солевою сумішшю, якої висипають на дороги Новомосковська по 15-20 тонн. І хоч такий спосіб є досить застарілим, а у світі вже давно використовуються нові технології, як, наприклад, водний соляний розчин, у місцевому господарстві вимушені користуватися першим. І якщо зараз сиплять суміш, то навесні її доведеться збирати на обочинах, для чого знову треба буде задіювати техніку та купувати пальне.

На центральних вулицях міста проводиться вибраковка дерев, завдання спиляти за рік 100 одиниць, і вже розпочалася активна робота на вулиці Червоноармійській, незабаром техніка і люди переберуться на Комсомольську. – Тож комунальне господарство працює на повну силу, – запевнив О. Громадський.

Кожен робить свою роботу. А наскільки якісною вона є, оцінювати нам, жителям міста.

Можливо, Вам буде цікаво

By