Комунальників об’єднали з будівельниками

У вівторок, 9 серпня, у Новомосковській міській раді відбулося друге пленарне засідання XI сесії депутатів VI скликання, на якому вирішувалося питання щодо затвердження Положення управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради.

У засіданні взяли участь 32 депутати.

Доповідав щодо Положення начальник управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради Сергій Устименко.

Після об’єднання двох управлінь, а саме: управління ЖКГ та управління капітального будівництва шляхом скорочення було вивільнено 5 робочих місць та розроблено нове Положення, яке Сергій Дмитрович назвав «симбіозом двох старих положень». За його словами, після обговорення статтей Положення на профільній комісії, було внесено деякі зміни та доповнення.

Голова комісії з питань містобудування та житлово-комунального господарства депутат Віталій Соловйов подякував доповідачу за те, що майже всі запропоновані його комісією зміни та доповнення було внесено, а також звернувся до колег-депутатів із проханням підтримати проект рішення, оскільки від нього залежить отримання заробітної плати працівниками служби, а також оплата проведених робіт підрядниками. Також він наголосив, що організація засідань міської ради має певні недопрацювання, такі, як несвоєчасне повідомлення депутатів про час проведення засідань та надання документації у профільні комісії. Адже вивчати її доводиться у скорочені терміни, що може призвести до допущення некоректних формулювань у проектах рішень, які виносяться на розгляд сесії.

Рішення було прийнято 28-ма голосами.

Можливо, Вам буде цікаво

By