Вшанували комунальникiв

Минулої п’ятниці у міській раді із професійним святом вітали працівників сфери житлово-комунального господарства. На свято було запрошено ветеранів комунальних служб, працюючих співробітників та почесних громадян міста. Відкриваючи захід, зі словами подяки та привітаннями до винуватців свята звернувся секретар міської ради Борис Мазур.

Підтримав його привітання перший заступник міського голови з питань ЖКГ Олександр Козлов, який окремо подякував підлеглих за самовіддану працю в умовах сьогодення. Він відзначив, що комунальники працюють в багатьох випадках у дуже складних обставинах, суворих погодних умовах, докладаючи зусиль та вмінь для створення комфортних умов проживання новомосковців. Також він повідомив, що завдяки допомозі обласної влади та особисто губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула наше місто отримало 1,5 млн. грн. для ремонту дільниці дороги від пам’ятника В.Леніну до Меморіалу Вічної Слави. Також перед працівниками комунальної сфери виступили директор КП НККП Аркадій Шипко, директор «Новомосковськводоканалу» Володимир Бодня та голова міськкому профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення Катерина Чорна. Кожен з тих, хто вітав комунальників, наголошував на важливості їхньої роботи. Приймали вітання й начальник управління ЖКГ та КБ Сергій Устименко, начальник ДП «Новомосковськтеплоенерго» Григорій Троценко, директор ТОВ «Керуюча компанія «КомЕнерго-Новомосковськ» Геворг Абрамян та багато інших, відданих своїй справі працівників.

Підводячи підсумки роботи у сфері ЖКГ за 2011 рік, Борис Мазур подякував губернатору Дніпропетровської області Олександру Вілкулу за підтримку і наголосив, що завдяки допомозі комунальних служб з облаштування у Новомосковську дитячих майданчиків та скверу на вулиці Дзержинського, в районі будинків 6 і 8, у 2012 році буде створено ще 5 дитячих майданчиків.

Цінним подарунком міського голови Новомосковська С. Мороза було нагороджено Катерину Чорну. Численні працівники комунальних підприємств також були нагороджені грамотами міського голови Новомосковська.

На святі також були відзначені комунальники, котрі стали переможцями в обласних професійних конкурсах. Так, дипломом було нагороджено колектив КП «Новомосковськводоканал» – переможця обласного конкурсу на кращий колективний договір та організацію роботи з його виконання серед підприємств водопровідно-каналізаційних господарств за 2011 рік. Таким дипломом було нагороджено й колектив КП НККП. Нагрудними знаками «Відмінник житлово-комунального господарства» та посвідченнями були нагороджені Сергій Хохлов, Леся Біліченко, Олена Тертишна, грамотами – численні представники комунальних підприємств, котрі стали переможцями обласних конкурсів як кращі за професією. Серед них – Павло Коішевський, Тетяна Подрєз, Анатолій Андрійко, Олександр Козаченко, Євген Семенюк, Віктор Снігур, Лідія Сидоренко, Валентина Миколаєнко та ін.

Крім грамот та нагрудних знаків, всіх відзначених було нагороджено грошовими преміями.

Супроводжувалося свято яскравою концертною програмою за участю міських колективів народної творчості.

Можливо, Вам буде цікаво

By