ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Новомосковське управління по експлуатації газового господарства нагадує, що згідно вимог «Правил безпеки систем газопостачання України», для того щоб користуватися побутовими газовими приладами і апаратами, необхідно пройти інструктаж і отримати абонентську книжку:

– жителям міста в технічному кабінеті управління експлуатації газового господарства, адреса: вул.Стадіонна, 30, 2-й поверх, технічний кабінет;

– жителі сільських населених пунктів інструктуються працівниками управління експлуатації газового господарства на газових дільницях за місцем проживання.

В місті мають місце випадки здачі квартир в оренду людям, які не вміють користуватися газовими приладами і не проходили інструктаж в УЕГГ з небезпечного користування газом.

Звертаємо увагу власників квартир, що вся відповідальність за справний стан та безпечну експлуатацію побутових газових приладів, димових та вентиляційних каналів покладається на власників житлового фонду (п. 1.4.3 ПБСГУ).

За порушення правил користування газом у побуті, згідно зі ст. 103-1 Кодексу України, абонент несе адміністративну відповідальність у випадку, коли дії абонента призвели до вибуху газоповітряної суміші, а у випадку руйнування житла та загибелі людей наступає кримінальна відповідальність.

Нагадуємо, кожен абонент повинен:

– стежити за нормальною роботою газового обладнання та наявністю тяги в димовому і вентиляційному каналах;

– перевіряти тягу перед включенням і під час роботи газових приладів з відводом продуктів згорання в димохід;

– періодично очищати від сміття, битої цегли «карман» димоходу;

– по закінченню користування газом закрити крани на газових приладах і на опуску перед ними;

– в разі несправності газового обладнання викликати працівників управління з експлуатації газового господарства за телефоном, який вказано в абонентській книжці, а при витоку газу за тел. «104».

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Порушення правил користування газовими приладами призводить до нещасних випадків. Будьте уважними під час користування газом, від цього залежить ваше життя.

Управління по експлуатації газового господарства

Можливо, Вам буде цікаво

By