Новорічний сюрприз від теплопостачальників

На останній сесії міської ради депутати обговорювали економічну ситуацію, що склалася у нашому місті у зв'язку зі всесвітньою кризою. Було вжито ряд заходів по виходу із ситуації. На одному з таких міський голова наголосив окремо – на перший квартал нового року він оголосив мораторій на підвищення тарифів на комунальні послуги.

Яким же було здивування новомосковсців, коли в останньому числі газети «Новомосковська правда» за 27 грудня з'явилась інформація для городян, яка повністю перекреслювала добрі наміри мера міста захистити громаду від впливу світової кризи.

На публічне обговорення було винесено проект рішення Новомосковської міської ради «Про внесення змін до рішення №685 від 20.08.2008р. про затвердження тарифів на відпуск теплової енергії».

Виконком Новомосковської міської ради вирішив «Затвердити економічно обґрунтовані розрахунки (калькуляцію) на відпуск теплової енергії ДП «Новомосковськтеплоенерго»».

Згідно проекту цього рішення з 1 січня 2009 року споживачам, які не мають лічильників, доведеться сплачувати за 1м2 опалювальної площі в опалювальний період 7,58 гривень.

Зауваження та пропозиції пропонується подавати в письмовому вигляді в ДП «Новомосковськтеплоенерго» за адресою: вул. М. Головка,17 (тел. для довідок 2-52-19). Пропозиції прийматимуться до 27 січня 2009 року.

Ось так. Доведеться кожному самотужки долати кризу. Добре, якщо є робота і якщо за неї хоч щось сьогодні платять. В іншому випадку доведеться не тільки покласти зуби на полицю, а, можливо, й залишитись без житла.

Незрозуміло тільки, як можна було скласти ціну наперед, коли на сьогодні для держави ще не визначено ціну на газ і припинено постачання «Газпромом». Населення споживає газ з місцевих газових родовищ, тобто ціна на блакитне паливо складає трохи більше 200 гривень за 1000 тис. кубометрів.

Що ж, декілька днів у новомосковців для обговорення є, то ж за бажання можна висловити свою думку стосовно підвищення тарифів на тепло, яка навряд чи вплине на рішення чиновників.

Можливо, Вам буде цікаво

By