Не любо – не слухай, а брехати не заважай

Здається, сама природа вирішила покращити людям настрій і подарувала цьогоріч пречудову зиму зі снігом та завірюхами. Але хоч якими б гарними не були новомосковські вулиці, вкриті заметами, сніг таки додав пішоходам та водіям проблем. Виникли вони і у комунальників, яким довелось розчищати тротуари від снігу та посипати дороги під час ожеледиці піском. Як міські служби справляються із зимовими проблемами, новомосковці змогли оцінити – спершу кучугури снігу, потім слизькі тротуари, а згодом – величезні калюжі, що утворились з першим потеплінням, – говорять самі за себе. А от про те, як оцінюють свою роботу комунальники, ми вирішили поцікавитися у В. Громадського, начальника КП НККП.

Володимир Олександрович повідомив, що комунальне підприємство справлялося із поставленим завданням в міру своїх сил та можливостей, адже має у своєму розпорядженні всього три одиниці техніки.

З міського бюджету комунальне підприємство отримало близько 40 тисяч гривень на придбання 100 тис. м. куб. суміші для посипання дороги та 190 т піску. Починаючи з 26 грудня, НККП працювало майже в авральному режимі – одночасно було задіяно 15 працівників підприємства.

– Я вдячний військовій частині та трубному заводу, які також допомогли нам, коли ми звернулись до них в скрутну хвилину, – зазначив В. Громадський. А таких, за словами керівника підприємства, було чимало, адже реагувати на повідомлення ДАІ про ожеледицю на тій чи іншій ділянці дороги треба було оперативно. Тож люди працювали навіть вночі, а машини – у дві зміни.

Олександр Володимирович також продемонстрував рішення міськвиконкому, в якому чітко зазначено, які саме ділянки дороги та тротуару у компетенції його служби. Все інше – турбота КомЕнерго.

Вважаючи, що представники преси вже надто прискіпливо ставляться до роботи саме його служби, В. Громадський поскаржився на те, що газетярі ігнорують позитивні зрушення у його роботі. Мовляв, і на Водохреще комунальники добре постаралися, і освітянам не відмовили, коли ті попрохали збити бурульки з дахів шкіл та дитсадочків. Проте… Новомосковці продовжують падати на ковзанці-дорозі і сушити по вечорах чоботи, розкислі від снігової каші, яка на наших вулицях скрізь і усюди. І в них немає бажання розбиратися – у чиїй компетенції та чи інша калюжа. Але з чиновниками сперечатись годі, тут спрацьовує давня народна мудрість: «Не любо – не слухай, а брехати не заважай!»

Источник: А. Чиндрова

Можливо, Вам буде цікаво

By