Якою буде доля міського водоканалу?

Днями містом прокотилася звістка про рейдерське захоплення комунального підприємства «Новомосковське виробниче водопровідно-каналізаційне господарство». Саме через це у середу вранці біля управління підприємства зібралося близько 150 працівників, які заслухали керівника міськводоканалу Олександра Головка.

Як повідомив Олександр Михайлович, його було викликано одним із високопоставлених чиновників до облдержадміністрації та було запропоновано написати заяву про звільнення.

«Я відмовився це робити, оскільки вважаю себе відповідальним за ввірений мені колектив, та й згідно договору маю право працювати до кінця цього року. У передачі підприємства області вбачаю звичайне рейдерство. Ми вже мали таку практику, підприємство вже побувало у комунальній власності обласного центру, після чого було повернуто назад Новомосковську не у кращому стані. Через це було втрачено майно підприємства, і ми вимушені зараз працювати у непристосованих орендованих приміщеннях. На сьогодні, коли за останні півроку міськводоканал має прибутки у сумі 500 тисяч гривень, ми є ласим шматком для будь-кого. Вважаю, що саме через це певні комерційні кола Дніпропетровська виявляють зацікавленість міським об’єктом комунальної власності».

На зборах працівників був присутній міський голова Сергій Мороз, який не лише підтвердив вимоги обласної влади про передачу міськводоканалу, а й повідомив про захоплення влади у Новомоcковську, яке, за його словами, планується на 12 червня. Цього дня заплановано проведення чергової сесії міської ради. Мер запропонував ініціативній групі підготувати рішення про захист підприємства і винести його на сесію міської ради, яка має відбутися 12 червня 2014 року.

Разом із цим, трудовим колективом Новомосковського ВВКГ готуються звернення до керівництва країни з проханням захистити життєво-важливий для міста об’єкт.

Тамара Харківських

Якою буде доля міського водоканалу?

Можливо, Вам буде цікаво

By