ЗАПИТАННЯ ДИКТУЮТЬ ЧИТАЧІ

Опублікований в одному з чисел нашої газети матеріал читача В. Герасименка «Куда там карманникам!» викликав не лише інтерес та жваве обговорення з боку читачів, а й обурення та вимоги керівництва компанії «КомЕнерго-Новомосковськ» спростувати нібито неправдиву інформацію. Взамін від нас вимагали розмістити на шпальтах газети інформацію про роботу підприємства. «Доповідь» на кількох сторінках, яку нам надала керуюча компанія КомЕнерго-Новомосковськ, була перевантажена сухими цифрами, не містила відповіді на ті запитання, що цікавлять читачів-споживачів послуг вказаного підприємства, тому редакція попросила В. Струця прокоментувати лист, а заразом і відповісти на запитання, які ми підготували, і які б пролили світло на роботу нового підприємства. На жаль, пан В. Струць уникав зустрічі, щоразу знаходячи нові причини для відмови. І ось, нарешті, у перших числах березня Віктор Анатолійович «змилостивився», запросивши газетярів до себе.

Приїхавши у призначений час, кореспонденти газети були вимушені чекати біля кабінету 35 хвилин. Як і обіцяв у телефонній розмові очільник компанії, з порогу на представників ЗМІ посипалися претензії, мовляв, надрукований матеріал скомпрометував компанію, викликавши величезну кількість листів-обурень. Намагання кореспондента поспілкуватися, почути відповіді на запитання, які хвилюють городян сьогодні, ні до чого не призвели. Пан Струць не був готовий говорити по суті, запропонувавши підготувати питання заздалегідь, щоб він згодом міг відповісти письмово. Нам нічого не залишалося, як погодитися, бо витягти «на живу» хоч що-небудь з Віктора Анатолійовича було неможливо.

Нижче публікуємо відповіді, які через декілька днів надіслав нам пан Струць.

К.: – Чи є керуюча компанія «КомЕнерго-Новомосковськ» правонаступницею КП ЖЕО м. Новомосковська?

В.А. – ТОВ КК «Керуюча компанія «КомЕнерго-Новомосковськ»» не є правонаступником КП ЖЕО. Згідно рішення міської ради №526 від 14.05.2008р. ТОВ «КК КомЕнерго-Новомосковськ» є виконавцем житлових послуг, житлового фонду, який знаходиться на балансі КП ЖЕО.

К.: – Компанія є балансоутримувачем житлового фонду міста, і чи укладаються договори з мешканцями на надання послуг?

В.А. – Балансоутримувачем житлового фонду являється УЖКГ міськвиконкому. Рішенням сесії міської ради затверджено публічний договір на виконання житлових послуг, який є обов'язковим, як для виконавця послуг, так і для одержування житлових послуг. Бажаючі мають можливість заключити договір в сервісних центрах «КомЕнерго-Новомосковськ» за адресами: пл. Перемоги, 14, вул. Комсомольська, 29, вул. В. Ковалівка, 14.

К.: – Багато мешканців міста скаржаться, що «КомЕнерго» нараховує їм борг за минулі роки, коли працювало КП ЖЕО. На підставі чого проводиться нарахування боргів новомосковцям?

В. А.: – Нарахування боргів минулих років КП ЖЕО не проводить, вони були

нараховані КП ЖЕО станом на 01.07.2008 р. «КомЕнерго-Новомосковськ» приймає борги населення перед КП ЖЕО з метою проведення розрахунків боргів КП ЖЕО за електричну енергію, використану в минулі роки, які складають більше 450 тис.грн. З метою недопущення відключення освітлення під'їздів та зупинки ліфтів.

К.: – Перерахуйте, будь ласка, послуги, за які споживачі зобов'язані сплачувати?

В. А.: – До переліку житлових послуг входять:

– послуги на обслуговування ліфтів – 0,226 грн./м ;

електроенергія ліфтів – 0,08 грн./м ;

освітлення місць загального користування – 0,127 грн./м , з урахуванням заробітної плати електриків, з нарахуванням до ПФ та інших фондів у розмірі 36,6%;

– прибирання прибудинкової території – 0,166 грн./м ;

– обслуговування внутрішньобудинкових систем водопостачання, водовідведення, опалення – 0,213 грн./м ;

– дератизація – 0,006 грн./м2;

– обслуговування димовентканалів – 0,14 грн./м2 (проводиться 1 раз на рік);

– обслуговування диспетчеризації – 0,017 грн./м ;

– поточний ремонт житлового фонду – 0,229 грн./м2;

– підготовка до роботи в зимовий період – 0,009 грн./м2;

– інші затрати, передбачені законодавством – 0,048 грн./м2 (розрахункові книжки, довідки та картотека паспортного столу, заробітна плата паспортистів, обов'язкові нарахування на зарплату);

– рентабельність – 0 грн.;

– податок на додану вартість – 20%.

К.: – Хто затверджує вартість цих послуг?

В.А.: – Згідно Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону

України «Про місцеве самоврядування», вартість житлово-комунальних послуг затверджує виконавчий комітет міста.

К.: – Коли працювало КП ЖЕО, практикувались перерахунки мешканцям будинків за проведення ремонту у під'їздах. Чи підтримуєте ви таку практику?

В.А.: – Ремонт під'їздів входить в перелік робіт до поточного ремонту житлового фонду, станом на 01.05.2008р. поточний ремонт у перелік житлових послуг не входив. В термін з 01.08.2008р. по 01.03.2009р. «КомЕнерго-Новомосковськ» виконано ремонт 15-ти під'їздів у будинках по: вул. Радянська, 37 – I п., вул. Шевченка, 12 – II п., вул. Радянська, 41 – II п., вул. Радянська, 22.- І та IV п., вул. З.Білої, 4 – I п., вул. Українська, 11 – IV п., вул. Радянська, 9 – I, ІI, III, IV п., вул. Сучкова, 18 – I п., вул. З.Білої, 8 – I п., вул. Сучкова, 48 – II п., вул. М.Головка, 22 – III п.

В даний час виконуються роботи по ремонту під'їздів у будинках по вул. Червоноармійська, 11 -1 п., вул. Радянська, 9 – V п., вул. Радянська, 32 – II п., вул. Спаська, 9а.

Періодичність проведення ремонтів під'їздів – п'ять років. В першу чергу виконуються роботи ремонту під'їздів, де сплата за житлові послуги щомісячно складає не менше 90%.

К.: – Керуючій компанії виділяються кошти на посипання спеціальною сумішшю під час ожеледиці прибудинкових територій, дворових проїздів?

В.А.: – Ні, не виділяються, придбання суміші для посипання прибудинкової

території входить у перелік робіт по підготовці житлового фонду до роботи в

зимовий період.

К.:- Чи входить у квартплату послуга прибиральника під'їзду?

В.А.: – Послуги по прибиранню під'їздів в перелік житлових послуг не входять.

P.S. Від редакції хочеться додати, що вперше зіткнулись з випадком, коли керівник так уперто не хотів спілкуватися. Така поведінка наштовхує на думку: або щось приховують, або нема що сказати. Хочемо ще раз нагадати, що наші питання продиктовані суто цікавістю читачів. Завдання газетярів – своєчасно та об'єктивно донести інформацію до жителів міста.

Источник:

Можливо, Вам буде цікаво

By