“Грінко-Дніпро” укладає сумнівні угоди

Компанія ТОВ «Грінко-Дніпро», яка отримала право на вивіз сміття в центральних районах Дніпропетровська нещодавно, майже через півтора роки з початку роботи на сміттєзбиральному ринку міста, почала укладати договори зі споживачами. Причому робить вона це за українською традицією – «заднім числом», тобто з 1 березня 2008 року. При цьому і калькуляція тарифу, і періодичність послуги, як того вимагає Закон України «Про житлово-комунальні послуги», в договорі відсутні.

Більше того, незважаючи на те, що вартість послуги складає близько 6 гривень на місяць, в договорі вказаний строк позовної давності п'ять років.

Щоб уникнути несподіванок у стосунках з цією компанією мешканцям варто при укладанні договору на вивіз сміття скласти та надати протокол розбіжностей. Який можна знайти у доданому файлі. В ньому слід вказати реальну дату укладання договору, вказати на необхідність додавання до договору калькуляції послуги, графіку періодичності надання послуги та протоколу розбіжностей як невід'ємної частини до договору, а також обмежити строк позовної давності трьома роками, як того вимагає ст.257 Цивільного Кодексу України.

Источник: Василь СУХОВ

Возможно Вам будет интересно

От