Діалог із жителями розпочато

Життєве кредо виконуючого обов'язки директора «КоменергоНовомосковськ» Євгена Івашина – слово, підтверджене ділом, пунктуальність, відповідальність. Про це заявив він на зборах з мешканцями будинку №7 по вул. Українській. Саме того, в жителв якого відвойовували у забудовника стіну власного будинку, куди мав бути прибудований торгівельно-громадський центр.

А чинили такий спротив будівництву тому, що будинок хоч і не визнаний аварійним офіційно, але навіть неозброєним оком видно, що не тільки добудов, а й найменших навантажень на фундамент він не витримає. Дай бог, аби він взагалі вистояв, не розвалився: з'єднувальні шви розійшлися практично по всьому фасаду, а середина випнулася вперед, обіцяючи неприємні «сюрпризи» та несподіванки людям. Їхнє життя не можна назвати безпечним, тому зборів з керівництвом «КомЕнергоНовомосковськ» чекали з особливим нетерпінням і надією.

Подібне зібрання вже вісімнадцяте на рахунку керівника «КомЕнергоНовомосковськ». Тож певна стратегія ведення вже відпрактикована, тим паче що проблеми з житловим фондом у жителів міста майже не відрізняються: десь погано, а десь, як у вказаному будинку, зовсім кепсько. Тому емоції людей вихлюпували через край. Кожен хотів отримати відповідь на своє, наболіле. О. Кривко, який проживає у будинку, ознайомив нового керівника підприємства із ситуацією, розповівши, як під час лаштування дірки у під'їзді провалився по пояс у величезну пустоту, куди згодом було завезено декілька вантажівок шлаку. Зараз знову з'явилися подібні дірки біля під'їзду (на фото).

Євген Олександрович терпляче вислухав кожного, пообіцяв уже найближчим часом виконати ті роботи, що потребують негайного вирішення. Нагальні питання були занесені до протоколу, і через кілька тижнів вже можна буде побачити результати діяльності підприємства.

Діалог із жителями розпочато

Звичайно, сподіватися, що все вирішиться одразу, наївно. Кожного року списувалися величезні суми на житлово-комунальний сектор міста, але в місті не знайти хоча б одного будинку, де зняті всі питання. Щось робили, але результатів тієї роботи жителі не відчували, страждаючи від постійно протікаючих дахів, дірявої каналізації, непрацюючих ліфтів тощо.

Ліфти – це чи не найболючіша тема. Багато літніх людей, інвалідів залишаються відірваними від світу, не в змозі спуститися з верхніх поверхів на вулицю, бо ліфти не працюють роками.

На це Є. Івашин зауважив, що борги за квартплату не дають можливості ремонтувати ліфти, оскільки треба сплачувати за роботу спеціалізованого підприємства. На сьогодні ж борг по кожній багатоповерхівці складає приблизно 15-20 тисяч гривень. Якщо, мовляв, ситуацію не виправити, то й про надання якісних послуг говорити нічого.

У жителів на це свої аргументи. Вони нарікають на недопрацювання з боку органів влади щодо впливу на недобросовісних квартиронаймачів. Так, у одному з під'їздів громадянином Д. здається в найм квартира, а боргів за квартплату накопичилося близько 4 тисяч гривень. От і виходить, що більшість жителів не отримують якісні послуги через далеко не бідних, але безвідповідальних мешканців.

Що ж, діалог з жителями багатоповерхівок розпочато. Чи будуть виконані обіцяні роботи – дізнаємось найближчим часом. Є сподівання, що це не чергова обіцянка-цяцянка напередодні виборів.

Источник: Т. Харківських - Новомосковский информационный портал

Можливо, Вам буде цікаво

By