ІЗ ТАРИФАМИ ВИЗНАЧАТИМЕМОСЬ САМІ

Тепер мешканці самі визначатимуться, скільки і за що платитимуть.

Згідно постанови кабміну №529 від 20 травня „Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій…„ визначається новий механізм формування тарифів на ці послуги. Тепер тарифи розраховуватимуться окремо на кожний будинок шляхом проведення щодо кожного громадських слухань. За їх результатами також може бути відкореговано перелік послуг, які надаються відповідному будинку.

Як повідомив нам в.о. директора „КомЕнергоНовомосковськ” Євген Івашин, громадські слухання із мешканцями будинків нашого міста почнуть проводити уже найближчими тижнями.

– У нас вже є напрацювання, ми розробили тарифи майже по кожній групі будинків у місті, – роз'яснив Євген Олександрович, – тому працювати за цією постановою нам буде доволі просто. Єдиною проблемою є проведення громадських слухань, оскільки в місті на сьогодні налічується 227 будинків, а отже потрібно дуже багато часу і зусиль для того, щоб обійти кожен. До того ж, згідно постанови, під час слухань повинен вестися протокол, у якому має вказуватися лише кількість присутніх на засіданні, а не кількість потрібних для затвердження голосів. А якщо вони розділяться? Кому приймати рішення?

Євген Івашин також відзначив значне покращення у роботі очолюваного ним підприємства і розповів про деякі нововведення. Так, тепер старший будинку і двірник будуть підписувати акт виконаних робіт і тим самим контролювати роботу двірника. Щодо інших видів послуг також не завадила б така система – зауважив Євген Олександрович. І принагідно звернувся до новомосковців. „КомЕнерго-Новомосковськ” працює лише один рік, тому сенсу нарікати на недоліки роботи ЖЕО за попередні роки немає. Наразі населення винне за комунальні послуги більше 2 мільйонів гривень – і борг продовжує зростати. Зневірені у наданні якісних послуг громадяни заявляють: – не платили і платити не будемо. Але ж яким чином тоді підприємству працювати, покращувати якість послуг? Поки кожен не усвідомить, що мешканцям і комунальникам треба співпрацювати, покращень не буде – наголосив в. о. директора підприємства, тож потрібно просто зробити крок назустріч один одному.

Источник: А. Чиндрова - Новомосковский информационный портал

Можливо, Вам буде цікаво

By