Нiчне безвладдя

У ніч з суботи на неділю мешканцям нашого будинку №5 по вулиці Сучкова поспати не довелось. Приблизно о десятій вечора у кранах раптово пропала вода – шум водоспаду у підвалі вказував на те, що прорвало трубу. Ті, хто не полінувався спуститись у підвал, вжахнулися – лопнула товстелезна труба, вода з якої била як з водоспаду. За кілька хвилин підвал наповнився водою, і стало зрозуміло – якщо негайно не вжити заходів, вода підтопить перші поверхи.

На зволікання не було часу, і ми одразу зателефонували до водоканалу. Але там нам відповіли, що робітників немає, і кран перекрити нікому. Звернулись до ЖЕО, але і там відказали, що нічим допомогти не можуть. Що робити? Нами оволоділа паніка. На годиннику вже показувало за північ. До кого звертатися за допомогою, що робити? А вода тим часом прибувала… Нарешті ми вирішили зателефонувати до МНС. Але рятівники повідомили, що перекривати труби – не в їх компетенції. І, звичайно, вони мали рацію… Нема влади вдень, тим більше нема її вночі. “Добрим словом” згадували ми не одного чиновника. Врешті-решт наші вмовляння подіяли, і о другій ночі до будинку приїхали працівники водоканалу і перекрили потрібний вентиль.

Як ми зрозуміли, емчеесники таки змусили їх зреагувати на виклик.

Ось так, спасіння утопаючих, справа рук…

Пропонуємо всім службам, відповідальним за життєдіяльність міста, надрукувати у місцевих ЗМІ номери телефонів аварійних служб, до яких можна буде звернутись у разі необхідності.

Источник: Мешканцi будинку №5 по вул.Сучкова

Возможно Вам будет интересно

От