Не завадило б пройтися і по віддалених вулицях…

На більшість гостей міста Новомосковськ справляє гарне враження. Невеличке містечко поряд з лісом і річкою, в центрі багато магазинів та кафе. Є дитячий парк, фонтан відновили і Літак – символ міста – завдяки героїчним зусиллям містян-активістів на місці… Але варто лише звернути з центральних вулиць, зайти в той чи інший двір, як одразу починаєш розуміти – проблем у 70-тисячному Новомосковську вистачить не на одне велике місто.

Мешканці вулиці Дзержинського весь час потерпають від стихій, але в основному – ніде правди діти – від недбалості комунальників. Восени минулого року внаслідок загорання плавнів їхні оселі мало не перетворились на попіл. До того ж, пожежники навіть не мали змоги під'їхати до будинків через те, що вздовж вулиці було викопано глибоку траншею. За словами жителів вулиці, це зробили працівники газової служби.

Куди тільки не скаржились люди через відкритий рів, який міг стати причиною каліцтв! Нарешті його було засипано, але тут новомосковці зіткнулись з іншою проблемою – невідомо ким і невідомо куди було знято і вивезено майже усі плити з вулиці. В результаті люди залишилися без дороги, а перший же дощ перетворив і так далеко не бездоганну вулицю на непрохідне суцільне болото.

За допомогою мешканці звернулись у приймальню Партії регіонів. На зустріч з ініціативною групою, яка відбулась 18 листопада, приїхали також і представники місцевої преси.

Не завадило б пройтися і по віддалених вулицях…Містяни довго розповідали про наболіле, ділилися здогадками про те, хто поцупив плити з вулиці. Принагідно поскаржились і на сусіда-бізнесмена, мовляв, коли будував фірму з продажу каменю, обіцяв дитячий майданчик облаштувати, але натомість виріс перед очима людей бетонний паркан, справжній мур, який перегородив їм вихід на вулицю Сучкова. Змушені тепер пенсіонери, студенти, які рано-вранці збираються на навчання, простувати до автобусної зупинки в обхід по калюжах. – Не завадило б меру, замість того, щоб походжати по центру міста, і сюди завернути, пройтись по багнюці, – обурюються ігноруванням своєї проблеми з боку влади містяни.

Голова Новомосковської міської організації Партії регіонів К. Пузирь пообіцяв – зробить необхідні запити у відповідні служби щодоз'ясування особи підприємця, щякий нехтує інтересами своїх сусідів. За незручності, вчинені мешканцям вулиці, доведеться відповісти як підприємцю, так і тим, хто причетний до зникнення плит. Тут же, на місці, було написано і протокол зборів.

– Потрібно проявляти ініціативу, – звернувся до жителів вулиці Дзержинського Костянтин Віталійович, – писати заяви, звернення, запрошувати на зустрічі. Демонструвати владі, що громада може об'єднувати зусилля і разом досягати мети.

Для того, щоб допомогти новомосковцям, не залишати їх наодинці з проблемами, регіонали закріпили за кожною виборчою ділянкою голову первинної організації. Тепер з усіма скаргами і пропозиціями містяни можуть звертатися безпосередньо до них.

Источник: А. Чиндрова

Можливо, Вам буде цікаво

By