Остання, передноворічна

На позачерговій сесії міської ради, яка пройшла 17 грудня, депутати обговорювали виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 9 місяців цього року, заслухали звіт про виконання бюджету та знову проголосували з питання безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами.

Як і попередні позачергові сесії міськради, ця відзначилася майже повною відсутністю обговорень. Народні обранці, налаштовані на новорічний лад, попередньо вже опрацювали всі питання на депутатських комісіях, тому на диво одностайно піднімали руки, голосуючи за той чи інший проект рішення.

Економічна ситуація в місті залишається досить складною. Триває спад виробництва промислової продукції, припинено виробництво на ВАТ «Новомосковський хлібозавод», ТОВ «Дніпровські ковбаси», за сприянням у працевлаштуванні до центру зайнятості звернулось протягом року майже дві тисячі громадян. З огляду на те, що вже зараз бюджет міста недовиконується, депутатами було прийнято рішення про отримання короткотермінових позичок на покриття у наступному році касових розривів бюджету міста. В першу чергу гроші підуть на оплату праці представників бюджетних установ.

Нетривалу полеміку у залі викликало рішення про внесення змін у місцеві правила забудови. Згідно цього рішення, забороняється проектування приміщень, веранд до квартир перших поверхів багатоквартирних будинків і, відповідно, БТІ заборонено реєстрацію права власності на них. Тут виступили депутати В. Криша та О. Шевченко, які звернулись до колег із проханням ретельніше вивчити це питання, а вже потім голосувати. Чи мають право депутати взагалі приймати такі рішення і що робити з тими прибудовами, які вже існують? Відповіді на ці запитання – як було домовлено у залі – депутати почують на наступному сесійному засіданні.

Також депутати підтримали рішення про оформлення права власності на мансардний поверх 4-х поверхового будинку (вул. Сучкова, 32) за Ю. Сербуловим. На цьому ж засіданні народні обранці прийняли рішення і про договір міни, приміщення мансардного поверху, які належать Ю. Сербулову, на нежитлові приміщення за адресами: пл. Перемоги, 14 та вул. Радянська, 30.

Насамкінець сесійного засідання міський голова привітав присутніх з наступаючими новорічними святами, а також вручив грамоти за плідну працю на благо громади міста депутатам Л. Резніченко та В. Тарасюку.

Источник: А. Чиндрова

Можливо, Вам буде цікаво

By