Працюємо у звичному режимі

Останнім часом до редакції газети телефонують стурбовані новомосковці, які цікавляться, чи працює наразі ТОВ «Керуюча компанія «КомЕнерго-Новомосковськ». Виявляється, містом поширилася інформація про те, що ця організація стала банкрутом. Ідучи назустріч своїм читачам, представники ЗМІ звернулися за відповідними коментарями до організації «КомЕнерго-Новомосковськ». З журналістами поспілкувався головний інженер компанії Володимир Тарасюк.

– Питання банкрутства не стояло і не стоїть, – пояснив Володимир Йосипович. – Не зрозуміло, звідки могла виникнути подібна інформація, оскільки лише за минулий рік ми проплатили більше двох мільйонів різних податків. Боргів ні з заробітних плат, ні з податків не маємо, усі роботи виконуються вчасно – ремонтуємо дахи, крівлі, каналізацію. У цьому році трохи важче працювати, але все ж робимо, що запланували. А саме – ремонт близько 40 під’їздів (зараз уже працюємо за такими адресами: вул. М. Головка, Радянська, 19, Червоноармійська, 22), завжди актуальним залишається проблема каналізації, і, звісно, поточний ремонт крівель. Словом, все, що потрібно для того, щоб утримувати будинки у належному стані, виконується.

Банкрутство ж компанії можливе лише за умови, якщо населення перестане сплачувати за отримані послуги. На сьогодні рівень проплат становить 70%. Це, в основному, пенсіонери і ті люди, які розуміють, що таке будинок і як його треба утримувати. Але будемо намагатися впливати на боржників і, звісно, виконувати свою роботу як належить.

Источник: Анна Чиндрова

Можливо, Вам буде цікаво

By