Тимчасового мосту не буде

Декілька місяців вимушені користуватися тимчасовим містком перед входом до під’їзду №6 мешканці будинку №47 по вулиці Радянській. Розкопавши дві траншеї ще восени минулого року, працівники КомЕнерго-Новомосковськ, за словами жителів, чи то забули, чи з яких інших причин більше не з’явилися на місці розпочатих робіт.

Так і живуть люди. Навіть вже звикли, що дорога до квартири лежить через місток. Але на часі весна. Незабаром на вулицю висипле гратися дітвора, і навряд чи малюки пам’ятатимуть наказ батьків, що не можна гратися біля під’їзду, бо там небезпечно.

– Розкопали та й забули, – каже мешканець під’їзду Олександр Дмитрович. Намір був добрий – замінити каналізаційні труби. Але минуло ось уже кілька місяців, а віз і нині там, – продовжує розмову пенсіонер. Кажуть, ніби грошей нема на ремонт. То навіщо було починати роботи? З тих пір нікого не бачили на місці розкопаних траншей. Якщо нема можливості завершити розпочате – зробіть, як все було до цього.

До чоловіка приєдналась Ніна Володимирівна, яка проживає у сусідньому під’їзді, але хвилюється за безпеку онуків. – А скажіть, хто сьогодні турбується про наших дітей, кому вони потрібні? Ось побудував підприємець Лєбєдєв тенісний корт, навісив на нього замок – і вирощує амброзію ціле літо. Один раз попросив дітей вирвати траву, за що обіцяв пустити за сітку м’яча поганяти. Хлопчаки повірили, пропололи той корт, а він туди лише свого сина з друзями пускає. Ось так у нас турбуються про дітей. Менші на дитячому майданчику граються. А старшим нема де погратив м’яча. Кожен думає лише про себе…

Редакція звернулась за роз’ясненням до керуючого компанії КомЕнерго-Новомосковськ Віктора Анатолійовича Струця.

– Ми знаємо про цю проблему. Не встигли до морозів зробити поточний ремонт каналізаційних випусків. На сьогодні займаємось цим питанням. Уже є підрядна організація, котра завершить розпочату роботу. Розраховуємо за тиждень впоратися з поставленим завданням.

Можливо, Вам буде цікаво

By