Кадрові зміни

У Новомосковській райдержадміністрації кадрові зміни – наказом Президента України В. Януковича на посаду голови району призначено Олега Анатолійовича Миронова.

Представляв нового посадовця голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Юрійович Вілкул, який ознайомив актив Новомосковського району з біографією новопризначеного очільника.

Олег Анатолійович 1972 року народження, має вищу економічну освіту, останні чотири роки працював заступником голови обласної ради.

– Всі свої сили, знання та досвід буду спрямовувати на виконання програми Президента В. Януковича «Україна для людей», – пообіцяв новопризначений голова. За його словами, покращення життя людей стане для нього пріоритетним завданням. Особливу увагу О. Миронов обіцяє приділяти ветеранам, які, на його переконання, заслуговують на особливе ставлення не лише у свята, а й у повсякденному житті.

Не залишиться без уваги освіта, медицина, зміни передбачаються і в аграрному секторі району. Тут, за словами Олега Анатолійовича, необхідно звернути увагу на цільове використання землі, розвиток тваринництва, залучення крупних інвесторів.

Новий очільник району пообіцяв, що впорається з поставленими завданнями на «відмінно».

У свою чергу голова обласної адміністрації О. Вілкул пообіцяв сприяти і допомагати у роботі голові райдержадміністрації, висловивши впевненість у його професійних якостях.

О. Вілкул подякував за роботу екс-голові району Ігорю Івановичу Гуртовому.

Можливо, Вам буде цікаво

By