Користуючись нагодою

Небагато знайдеться у Новомосковську будинків, де жителі з такою турботою ставляться до місця, де проживають. Мова піде про будинок №33А по вулиці Сучкова.

Тут кожна сходинка пофарбована, скрізь панує чистота, а на вікнах в під’їзді, як у квартирі, стоять живі квіти. Все, що залежить від людей, вони роблять, розраховують лише на себе, утримуючи своє житло у належному стані. Але є проблеми, вирішити які самостійно жителі не в змозі, от і звертаються не лише до відповідних служб, а й до громадських організацій, партій.

Минулих вихідних у вказаний двір завітали представники Партії регіонів, котрі відгукнулися на звернення, і зобов’язалися надати посильну допомогу людям.

Таких проблем, як у вказаному будинку, у місті чимало. Адже з моменту експлуатації багатоповерхівок капітального ремонту ніхто не робив, а локальне усунення поривів чи іржавих труб не вирішує проблему, а лише відстрочує її на невизначений час.

У цьому затишному п’ятиповерховому будинку всього в один під’їзд і роботи, і коштів на ремонт треба значно менше, ніж, наприклад, на ремонт дев’ятиповерхівки. Та, не зважаючи на розмір будинку, проблеми скрізь однакові: тече дах, взимку у квартирах холодно, не витримують ніякої критики комунікації у підвалах… Різниця лише у кількості коштів на ремонт. Про капітальний, на чому наголошують жителі будинку по сучкова,33А, розраховувати не доводиться, тим більше у кризовий період. Тим часом люди потерпають від затопленого підвалу, через що от-от виникнуть проблеми з електропроводкою, бо вода ллється на щитову. Не виконують свою функцію і каналізаційні люки біля будинку, вщерть заповнені стоковим мулом, від якого тхне гниллю на декілька метрів навкруги.

На зборах були присутні члени Партії регіонів, депутати міської ради, і мешканці ознайомили їх із протоколом зборів, де було викладено їх проблему. Серед документів – звернення до «КомЕнерго-Новомосковськ», міськводоканалу, тепломережі міста. До того ж, це не перші папірці. Їх за довгі роки байдужості у людей назбиралась товстенна тека, та віз і нині там…

Звичайно, найбільш претензій у людей до КК «КомЕнерго-Новомосковськ». Тому що міськводоканал, за словами його керівника, депутата міської ради та члена ПР В. Бодні, присутнього на зборах, відповідає лише за мережі, які підходять до будинку. Всі комунікації, що знаходяться у підвалі, обслуговує КомЕнерго. Володимир Миколайович одразу замовив спеціальну машину для викачки замулених люків біля під’їзду, і пообіцяв, що роботи, які виконує ввірена йому служба, буде зроблено.

Що стосується безпосередньо підвалу, питання до КомЕнерго, представників якого на зборах не було. Звичайно, будинок старий, йому тридцять років, і за цей період комунікації не мінялися. Тим не менше, мешканці сплачують за його обслуговування, і вимагають взамін якісних послуг.

Заступник голови Новомосковської міської організації ПР С. Коцюра пояснив присутнім на зборах, що відразу зробити капітальний ремонт підвалу неможливо. Подібна ситуація спостерігається по всій країні, і наше місто не є виключенням. Комунальне господарство потребує серйозного реформування. Для ремонту будинку необхідно закласти до бюджету кошти. Присутній на сесії депутат Л. Білий, який є членом бюджетної комісії, пообіцяв, що проконтролює питання, зазначивши при цьому, що у кризовий період віднайти кошти на ремонт не так легко. Тим не менше, народні обранці пообіцяли підтримку у вирішенні проблеми, і разом з представниками ініціативної групи мають намір найближчим часом відвідати КК «КомЕнерго-Новомосковськ» для врегулювання проблеми.

– Треба вивчити питання, – сказав К. Пузирь, можливо там проблема на декілька сотень гривень, а ми списи ламаємо. Допомагати людям будемо у будь-якому разі, і ми зробимо все, що від нас залежить, – пообіцяв депутат.

Можливо, Вам буде цікаво

By