Опинитися у 40-градусну спеку без краплі води – що може бути жахливіше?

Але саме у таку малоприємну ситуацію потрапили мешканці будинку №15 по вулиці Комсомольській.

А почалося все з того, що власники квартири на четвертому поверсі поїхали у Росію, Тим часом у їхній квартирі прорвало стояк з холодною водою, що спричинило справжній водоспад у квартирах на нижніх поверхах.

Світлана Анатоліївна Сиротенко, мешканка третього поверху, розповідає, що вода як з відра лилась зі стелі на кухні, у ванній кімнаті, вкрилась патьоками води і стіна вітальні. Пенсіонерка скаржиться – лише нещодавно зробила ремонт на кухні. Хто тепер компенсує збитки і допоможе хворій жінці навести лад? Людмила Миколаївна Тюкова мешкає на другому поверсі, але і туди дісталася вода – капало зі стелі, текло по стінах. Довелося відром вичерпувати воду.

Опинитися у 40-градусну спеку без краплі води – що може бути жахливіше?Але людей обурив не стільки цей прикрий випадок із затопленням, як реакція комунальників. Звісно, господарі зачиненої квартири вчинили не дуже далекоглядно, не залишивши сусідам можливості у разі непередбачуваної ситуації потрапити до квартири. Але ображені новомосковці саме на дії місцевих служб – комунальники просто перекрили всьому будинку воду. Мовляв, що хочете, те і робіть – ми свою роботу виконали.

Кілька днів люди потерпали без води – найбільш кмітливі почали з усяким купальним приладдям ходити митися на річку. А коли терпіти вже стало несила, а міські служби на скарги ніяк не реагували, Людмила Миколаївна звернулася за допомогою до громадської приймальні Партії регіонів. Її голова, Костянтин Пузирь, сприйняв проблему городян, як свою власну. І вже незабаром завдяки його клопотанням біля будинку зібралися представники міських служб: комунальники, МНСники, правоохоронці. Було складено відповідні акти про затоплення, через балкон вдалося проникнути до горезвісної квартири і локалізувати аварію.

Звісно, господарям квартири після повернення доведеться таки ремонтувати стояк, але тепер мешканці всього будинку мають можливість, як і раніше, користуватися водою.

– Я особисто дуже прошу вас, – звернулася до представників преси Людмила Тюкова, – подякувати від мого імені Костянтину Віталійовичу Пузирю і його партії за вчасну допомогу. Ніхто не захотів допомогти нам, і лише він посприяв якнайскорішому вирішенню проблеми. Окрім того, Костянтин Пузирь пообіцяв допомогти нам із отриманням компенсації за зроблену шкоду. Що б ми робили без таких людей? Щире спасибі за чуйність і розуміння!

Возможно Вам будет интересно

От