Незабутня зустріч

Двадцять першого листопада в читальному залі центральної міської бібліотеки зібралися люди небайдужі до історії України, яким цікаві її яскраві, маловідомі сторінки та незабутні видатні постаті. Саме такій неординарній, талановитій особі було присвячено обговорення за круглим столом «П.Калнишевський: погляд з відстані часу». Постать Петра Івановича Калнишевського в історіографії, на жаль, висвітлена недостатньо, а нам, жителям Присамар’я, він цікавий в першу чергу тим, що його ім’я носить міський історико-краєзнавчий музей.

Тому працівники бібліотеки запросили на зустріч справжнього фахівця у цій справі, кандидата історичних наук, директора громадської організації «Інститут суспільних досліджень» м. Дніпропетровська –Владислава Володимировича Грибовського. Вченого, який вже тривалий час займається дослідженням постаті Петра Калнишевського. Він опрацював чимало архівних документів і матеріалів того часу, побував чи не у всіх місцях, де доводилось бувати Петру Івановичу. Свої здобутки В. Грибовський виклав у монографії «Петро Калнишевський та його доба», натомість вчений продовжує копітку роботу, публікує свої праці в наукових виданнях та альманасі «Козацька спадщина», засновником і упорядником якого він є.

Всі, хто завітав того дня до бібліотеки, мали можливість почути вичерпні відповіді на задані питання, поспілкуватись з талановитою людиною, одержали справжнє задоволення і незабутні враження від знайомства і розмови з ним. На згадку гість залишив власну монографію в електронному вигляді, примірники журналу «Козацька спадщина».

Возможно Вам будет интересно

От