Виставка дарує причетність до історії

Чим захоплює людину споглядання відтворених з воску видатних постатей історії? Для когось це – можливість на відстані руки споглядати відому персону, що прославилась на весь світ. Або відчути неповторну атмосферу, породжену поєднанням різних епох і культур, зібраних під одним дахом. Але для всіх відвідини музею воскових фігур – це непересічна подія.

Збагатитися новими враженнями віднедавна мають можливість і новомосковці, для яких у краєзнавчому музеї ім. П. Калнишевського було відкрито виставку Санкт-Петербурзького музею воскових фігур.

Близько трьох тисяч фігур має у своїй колекції музей, який постійно гастролює з нею світом. До Новомосковська росіяни привезли 27 персонажів, серед яких Будда, Заратуштра, Адольф Гітлер, Жерар Депардьє, Бетмен, Распутін, Усама Бен Ладен та інші.

Технологія виготовлення фігур із воску непроста. Близько 15 чоловік трудяться над тим, щоб відтворити ту чи іншу особистість – за фото, описом сучасників чи зліпком обличчя. До того ж, воскова копія включає більше 50 компонентів, завдяки яким може витримувати перепади температури від -40 до +40 С.

Виставка дарує причетність до історіїВражає і реалістичність персонажів, яка досягнута тим, що одяг та волосся використовуються натуральні, як і зубні протези та протези очей, завдяки чому вартість однієї воскової фігури становить близько 3 тисяч доларів.

Від трьох місяців до року працюють майстри над створенням однієї фігури, яка потім дивуватиме і вражатиме глядачів у різних куточках світу: як-то довгоносий Густав фон Альбах 18 сторіччя, актриса Анна Сван зростом 2 м 68 см чи донька царя Ірода Соломея з головою Іоанна Хрестителя на блюді.

Усі ці люди, прославлені завдчяки незвичайній зовнішності чи благим діянням, злочинам проти людства чи створені уявою мультиплікаторів – частина нашої історії, надбання людства.

Можливість стати поряд з ними, відчути і свою причетність до історії дарує виставка воскових фігур, побувати на якій буде цікаво кожному.

Возможно Вам будет интересно

От