Сумнi спогади

Історія нашої Батьківщини багата на яскраві та великі події. Але, на жаль, є в ній також і дати, які викликають гіркоту і назавжди залишаються болем, що живе глибоко в серці нашого народу.

Голодомор, який прокотився трьома потужними хвилями Україною, став однією з найбільш важких трагедій. Він тінню впав на тисячі українських сімей, відбився на духові нашої нації, адже саме в ті страшні роки українська земля втратила мільйони своїх синів та дочок.

Жалобні заходи пройшли в усіх населених пунктах області. Цього ж дня на будівлях підприємств, установ, організацій було приспущено державний прапор України, обмежено проведення розважальних заходів, внесено відповідні зміни до програм радіо і телебачення.

У Новомосковську традиційно 26 листопада урочисто вшанували жертв голодоморів біля краєзнавчого музею ім. П. Калнишевського.

Сумні спогади зібрали багато небайдужих мешканців міста. Перед новомосковцями виступив міський голова Сергій Мороз. Присутні вшанували пам’ять невинних жертв хвилиною мовчання. Після закриття урочистого мітингу всіх охочих було запрошено на Воронівське кладовище для покладання квітів до пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років та політичних репресій».

Шановні новомосковці! Ми повинні зробити все можливе, щоб ніколи не повторилися чорні сторінки нашої історії, щоб головною цінністю в нашій країні була людина та її права і свободи!

Можливо, Вам буде цікаво

By