Козацькi змагання

Нещодавно в м. Запоріжжя на базі Центру позашкільної роботи пройшли фінальні змагання за Кубок Верховного отамана Спілки Козаків України «Військо Запорозьке Низове» серед козацьких дружин по охороні громадського правопорядку.

Козаки куреня Самарської Ікони Божої Матері в квітні вибороли право на участь у фіналі. Змагання проводилися в таких номінаціях – загально-фізична підготовка, рукопаш, стрільба із пістолета травматичної дії, штовхання ядра, перетягування каната, знання Закону України «Про участь громадян в охороні громадського правопорядку та Державного кордону» та історії Запорозького козацтва. В особистому заліку перемогу в номінаціях рукопаш та загально-фізична підготовка здобув отаман «Школи Джур» Центру позашкільної роботи м. Новомосковська осавул М.Гладуш, а в стрільбі з травматичної зброї друге місце виборов вістун Д. Харченко. В командному заліку наші козаки здобули друге місце.

Хоча офіційно козацьку дружину в нашому місті і не зареєстровано, козаки беруть участь в охороні громадського правопорядку під час святкування релігійних свят на територіях православних приходів та під час хресних ходів на території Новомосковського Благочіння.

27 листопада естафету у козаків підхопили вихованці гуртка «Школа Джур» ЦПР м.Новомосковська, які взяли участь у Відкритому обласному фестивалі серед учнівської молоді з одноборств «Козацький гарт» у м. Запоріжжя. У змаганнях з рукопашного бою наші молоді козаки вибороли третє загальнокомандне місце і були нагороджені Кубком Запорізької Міської адміністрації та почесною грамотою Отамана СКУ «Військо Запорозьке Низове» О.В.Панченка.

Можливо, Вам буде цікаво

By