Загадкові та магічні східні танці

Незабутнє свято танцю подарував колектив східного танцю «Роксолана», (кер. Л. Герман) Центру позашкільної роботи батькам, дітям, педагогам і просто всім любителям східної краси.

Танець – це священне дійство, яке заворожує, магічно діє на підсвідомість людини, підносить її до небес. Особливо це стосується народних танців. Їх рухи в поєднанні з музикою чаруюче впливають на людей, викликають бажання теж рухатися в ритмі танцю.

Танці народів сходу загадкові та магічні. Вони приваблюють плавністю рухів, багатством костюмів та звуками дудуку. Здавалось би, українські дівчата не мають відношення до танців сходу. Але недарма українка Роксолана підкорила серце турецького султана. Талант наших дівчат у повній мірі розкрився в танцювальному святі, яке відбулося 10 лютого.

Тут і зоряні ночі сходу, і жар пекучого сонця, і дзюрчання струмочка в саду, і спів заморських птахів у ханському саду, і пахощі квітучих персиків. Все це вдало поєдналось в танцах, які дівчата виконали за постановкою талановитого керівника гуртка Людмили Герман. Яке відчуття та який талант треба мати, аби відтворити та поєднати всі почуття людини, щоб заворожити танцями глядачів, створити атмосферу сходу, донести до душі кожного чарівні мотиви.

Кажуть, коли людина талановита, то вона талановита у всьому. Це можна сказати про Людмилу Миколаївну: вона малює, створює декорації та костюми, має талант хореографа. А особливий талант – це вміння працювати з дітьми. Це, як кажуть, від Бога. Тому і люблять її діти, із задоволенням відвідують гуртки «Східний танок» та «Іграшкові сувеніри», та й сама атмосфера Центру позашкільної роботи сприяє тому, щоб діти почували себе комфортно, могли розкрити свої таланти та здібності. Ми, батьки, вдячні директору Наталії Андріївні Сергієнко та всім педагогам за турботливе ставлення до наших дітей.

Напередодні жіночого свята хочеться побажати їм всім удачі, любові близьких та рідних, визнання їх таланту, здоров’я та достойного їх роботи матеріального забезпечення.

Можливо, Вам буде цікаво

By