Відчуття прекрасного через живопис

Відкриття художніх виставок напередодні свят у Новомосковську вже стало доброю традицією. Щоразу на такі заходи приходить все більше і більше городян. Новомосковці долучаються до мистецтва та прекрасного у краєзнавчому музеї ім. П. Калнишевського.

Цього року на початку весни до уваги любителів високого мистецтва представлено виставку робіт учасниць клубу «Щаслива родина». Серед них є й роботи відомої у місті бізнес-леді, депутата міської ради та матері трьох дітей Анни Глущенко. За її словами, жінка має дарувати красу та вміти облаштувати сімейний затишок. Анна Глущенко спробувала зруйнувати стереотип про сучасних жінок, яким начебто бракує часу на зайняття творчістю. Адже кожна жінка має в собі приховані таланти, які можна і потрібно відкривати та розвивати без жодного сумніву чи сорому. Анна Іванівна визначила для себе корисне хобі у вигляді написання особистих картин та репродукування творів відомих художників. Своїми роботами, представленими на виставці, художниця-початківець хоче довести до відвідувачів, що головним є бажання творити красу, а вкладені сили та частка душі повертаються творцеві у вигляді самозадоволення та похвали близьких, рідних, а також пересічних цінителів мистецтва. Виставку робіт приурочено до свята 8 Березня, та вона є своєрідним вітанням усіх новомосковських жінок із початком весни.

Картини Анни Глущенко зачаровують глядача своєю емоційністю, пробуджують спогади, пов’язані з дитинством, є романтичними. Вони допомагають зрозуміти, що у кожній дорослій людині завжди живе дитина, яка прагне до прекрасного.

На виставці кожен знайде, на що подивитись. Час ще є. Виставка триватиме до кінця місяця. Крім цього, в музеї проходить виставка репродукцій картин з відомої на весь світ Третьяковської галереї.

Можливо, Вам буде цікаво

By