Пресвята богородиця чує кожного

Пелюстками троянд усипали дорогу Холмській чудотворній іконі Божої Матері прихожани Свято-Троїцької церкви УКПЦ КП.

Святиня прибула разом із Преосвященнійшим Симеоном, єпископом Дніпропетровським і Криворізьким, який разом із духовенством єпархії відслужив урочистий акафіст на честь Пресвятої Богородиці.

У храмі яблуку ніде було впасти, стільки бажаючих прийшло просити зцілення та допомоги у земних справах біля століттями намоленої ікони, до якої прикладалися гетьмани та королі, Папи Римські та прості віруючі християни. І вона не шкодувала своїх щедрот для всіх: додавала сили, здоров’я, зцілювала. «В часи гонитви на релігію ікону розбирали, щоб заховати і зберегти, а потім знову складали, і знову припадали до її чудотворного лику. – Богородиця чує кожного, хто звертається до неї, і якщо людина вірить і щиро просить, вона обов’язково приходить на допомогу, – сказав, звертаючись до мирян о. Симеон, побажавши всім віруючим здоров’я, натхнення та духовних сил. Є випадки, сказав Преосвященнійший, що вже зараз люди відчули на собі благодать зцілення від ікони, тому віряни подорожують слідом за нею храмами області.

За два дні, поки ікона перебувала в Новомосковську, не всі бажаючі встигли прикластися до святого лику. Для таких вірян, за словами настоятеля храму, благочинного Новомосковського району о. Миколи (Капралика), реалізуються освячені на іконі Холмської Божої Матері її копії, які можна придбати у церкві за адресою: вул. Комсомольська,32.

Возможно Вам будет интересно

От