У рідному слові – поступ майбутній

Урочиста церемонія нагородження переможців ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика відбулася 22 листопада в затишній актовій залі НВК №1 (дир. Н. Чорна). Учасниками цього дійства були учні загальноосвітніх навчальних закладів міста, які посіли І-ІІІ місця в міському турі, а також їх учителі, наставники та представники громадськості.

З вітальним словом до учасників урочистостей звернулася методист методичного кабінету Управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради Р. Калашнікова: «Бережімо рідне слово, бо в ньому не тільки гомін лісів, переливи струмків, шепіт трав, а й високий дух пращурів, сила нашого сьогодення і поступ майбутній. Щастя, добра, нових здобутків в ім’я України!»

Порадували виступи учасників концертної програми – вихованців театру моди «EXTREME» (кер. І. Грицай) з фольк-колекцією «Калина»: вразили присутніх декламацією Є. Романенко, В. Бобух, І. Маміна (уч. 9 кл.) та Н. Грицай (уч. 10 кл.); Н. Легеза (уч. 9 кл.) проникливо виконала пісню «Україна моя» разом з С. Жуковським (уч.11 кл.), його мамою Р. Жуковською, В. Грицай (уч. 4 кл.) та мамою І. Грицай. Всі учасники концерту та церемонії нагородження разом співали пісню «Краща мова єднання – це українська». Взагалі цього дня у повітрі відчувався якийсь піднесений всеукраїнський дух, завдяки якому почуття патріотизму набуває нового значення, з`являються сили та бажання творити щось нове.

Своєю перемогою у ХІІI Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, як і в інших престижних мовно-літературних змаганнях, учні завдячують своїм наставникам – учителям, а також усім освітянам, які організовують конкурс безпосередньо в навчальних закладах і в регіонах зокрема.

Источник: Р. Жуковська

Можливо, Вам буде цікаво

By