Книга – наш найкращий друг

Народження – освіта – – Саме такої формули дотримується кожна людина у своєму житті, одним важливих елементів якого освіта.

Кожен нас в дитинстві мріяв стати лікарем, вчителем, професором, художником … Але не в тому. Якою б не була професія, вона свої особливості. для того, щоб стати висококваліфікованим працівником, здобути авторитет серед інших, потрібно оволодіти певними знаннями, навичками, стануть в нагоді спеціалістові. Саме тому людина повинна старанно навчатись.

Адміністрація кооперативного коледжу та весь педагогічний колектив приділяють багато уваги, щоб досягти якісного результату навчання. Але крім потрібних, цікавих, багатогранних знань з дисциплін професійного курсу та загальної підготовки, викладачі нас вчать вчитись, бо спрага до знань, вміння сприймати, аналізувати, застосовувати в подальшій професійній діяльності й після закінчення коледжу – ось запорука успішної діяльності юриста.

Саме тому наша група Ю-22 разом класним керівником ЄAaТетяною Павлівною Бертіною відвідали нову міську бібліотеку, яка нещодавно відчинила свої двері, запршуючи в чарівний світ знань. Скільки нового цікавого ми дізналися в цих стінах. Привітні, уважні працівники бібліотеки познайомили нас з новинками юридичної літератури, представили історичні книги, сторінками яких ми здійснили екскурс в минуле нашої країни. час екскурсії ознайомилися з досить цікавими науковими статтями, різноманітними захоплюючими журналами, газетами. Перед нами відкривався безмежний, захоплюючий світ книг. Кожен нас знайшов книгу своїх захоплень, відкрив для себе багато нового. У всіх студентів залишились найкращі враження після відвідання бібліотеки. Сподіваємось ще не раз сюди завітати. Адже книга – це найкращий друг людини.

Источник: Олена Яковенко, студентка групи Ю-22 Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права С. В. Литвиненка

Возможно Вам будет интересно

От