Виховуємо патріотів

П’ятнадцятого квітня працівниками сектору кримінальної міліції у справах дітей Новомосковського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області з метою виховання у молоді патріотизму та любові до рідного краю для учнів ліцею «Самара» була організована та проведена екскурсія на тему «НОВОМОСКОВСЬК – МІСТО МИНУЛИХ СТОЛІТЬ». Її провів науковий співробітник Новомосковського міського історико-краєзнавчого музею ім. П. Калнишевського – Костянтин Мешко.

Під час екскурсії музеєм учні дізналися як жило наше місто у ХІХ та на початку ХХ століття, яким його бачили наші прадіди. Експонати наочно продемонстрували учням побут мешканців Новомосковська у позаминулому столітті, їх основні ремесла, духовне та світське життя. На старовинних фотографіях учні побачили неповторний колорит старих вулиць та будівель міста, оцінили наскільки вони змінилися з часом.

По закінченню екскурсії діти завзято обговорювали побачене та почуте. Учні висловили вдячність за організовану для них екскурсію працівникам сектору кримінальної міліції Новомосковського міського відділу та окремо подякували екскурсоводу за цікаву та пізнавальну розповідь–показ про наше гарне місто.

Т. Харченко, майор міліції

Можливо, Вам буде цікаво

By