Нові сюрпризи від «Майбутнього хореографії»

З усіх прем'єр творчої спілки “Майбутнє хореографії” мюзикл “Муха-цокотуха” був найдовгожданішим. Усіх бажаючих переглянути прем'єру, яка відбулась 27 червня, не могла вмістити зала палацу культури Металургів, так що людям довелося стояти навіть у проходах. Але будь-які незручності з надлишком перевершив мюзикл, який вразив глядачів і режисурою, і майстерністю виконавців, і яскравими костюмами героїв.

На сцені кружляли у танку, вимахуючи напівпрозорими крилами казкові метелики, діловито походжали сонечка і бджілки, водили хороводи разом із красенем-самоваром яскраво-червоні чашки. Чого варта була тільки красуня Муха-Цокотуха та сміливий парубок Комар! Завмирали серця глядачів – у першу чергу мам і тат, – коли виходили на сцену і посміхались у зал маленькі герої комашиного світу.

Танцюристи порадували глядачів у цей день не тільки новим мюзиклом, а й іншими танцями – перші кроки у хореографії продемонстрували найменшенькі артисти з підготовчої групи, своє вміння показали і випускники третього класу, які також отримали грамоти про закінчення танцювальної школи.

Насамкінець свята до глядачів звернулися голова правління творчої спілки ”Майбутнє хореографії” Д. Горошко та І. Матвієнко, головний балетмейстер мюзиклу, Заслужена артистка України, які подякували глядачам і пообіцяли на майбутнє ще багато прем'єр.

У своєю чергу і новомосковці не залишились байдужими до старань талановитих танцівників і привітали їх з успіхом гучними оваціями.

А. Чиндрова

Источник: Еженедельник "Весник Присамарья"

Возможно Вам будет интересно

От