Шкільна принцеса від «Ніки»

Фестивалі краси та талантів давно вже стали популярними серед українців. Проте у Новомосковську конкурси міського масштабу проводяться не так часто. Тому і викликають вони цікавість у городян.

Перший відкритий дитячий конкурс краси «Шкільна принцеса», який відбувся 10 травня, став новою сходинкою у культурному житті міста. Організатори – модельна агенція «Ніка» – вже вдруге дарують місту свято краси та талантів.

Цього разу за бажані титули змагалися 29 конкурсанток у чотирьох вікових категоріях. Вони демонстрували три образи. Перший вихід – у шкільній формі – викликав справжнє зацікавлення глядацької зали, адже учасниці показали, що стандартна форма може стати більш незвичайною та індивідуальною і при цьому залишиться шкільною формою. Другий вихід був присвячений темі «канікули», що дозволило конкурсанткам продемонструвати власні креативні ідеї щодо гарного вигляду у час літнього відпочинку. Останнє дефіле, за традицією, – у вечірніх та бальних сукнях.

Окрім цього, конкурсантки отримали змогу презентувати себе: за допомогою короткої візитівки учасниці мали розповісти про своє життя та свої уподобання.

Тож у номінації «Шкільна принцеса» гран-прі здобули: Олександра Єнчева (категорія «майбутня учениця»), Софія Полуектова (колегіум №11, молодша вікова категорія), Аліна Рядська (ЗОШ №13, середня вікова категорія) та Марія Шматченко (колегіум №11, старша вікова категорія).

Саме ці конкурсантки, на думку компетентних суддів, змогли якнайкраще відтворити образ шкільних принцес. Переможниці, а також почесна модель агентства Вероніка Котелевська, отримали сертифікати на безкоштовну публікацію портфоліо у журналі-каталозі «Sahsa». Усі інші учасниці зможуть розмістити свої фото на сторінках журналу зі знижкою у 50 %.

Шкільна принцеса від «Ніки»Окремим сюрпризом для усіх конкурсанток стало запрошення на перший всеукраїнський конкурс краси «Принц та Принцеса Зірковий берег», який відбудеться у рамках міжнародного дитячого фестивалю «Зірковий берег дитинства» у м. Севастополі. Саме модельне агентство «Ніка» було обране для організації та проведення цього конкурсу, тому на наших моделей лягає тепер подвійна відповідальність, адже вони отримали можливість представляти Новомосковськ на всеукраїнському рівні.

Не менш яскравою несподіванкою стала презентація першої колекції агентства. «Райдужна феєрія» вже була представлена на розсуд журі та глядачів і відзначена високими нагородами фестивалів. Новомосковці отримали змогу знову побачити її саме на конкурсі «Шкільна принцеса». Розмаїття кольорів, фактур, фасонів та цікава постановка дефіле викликали незаперечне схвалення глядачів. Тож не дивно, що колекція буде представляти модельне агентство та Новомосковськ на святковому концерті до Дня захисту дітей на Майдані Незалежності у м. Києві.

Директор модельного агентства «Ніка» Вікторія Котелевська виступ своїх підопічних вважає вдалим. А невеликі прорахунки та помилки – стимулом до подальшої роботи, адже, не помиляється лише той, хто не працює: «Я вкотре вдячна батькам, працівникам Палацу культури, почесним гостям і членам журі, які все ж змогли знайти час на співпрацю з нашим агентством. Окрема подяка членам команди: Юлії Пугіній за хореографію, Катерині Олійник за дефіле, ведучій Уляні Коваленко, своїй сім’ї та усім, хто долучився до організації цього конкурсу. Спасибі колективам та солістам, які прикрасили конкурс своїми виступами. Я знаю напевне, що це лише маленький початок. Далі будуть всеукраїнські та міжнародні сцени. Дякуючи такій підтримці, ми обов’язково впораємося».

Черговий конкурс позаду. Далі невтомна робота та нові вершини. Організатори змогли довести, що навіть зі звичайних шкільних буднів можна зробити яскраве шоу, справжнє свято для дорослих і дітей. І, мабуть, найкращим доказом успіху є щирі посмішки учасниць. Для когось це перші перемоги, для когось маленькі поразки. Проте для усіх конкурс став справжньою школою модельного життя.

Источник: Я. Яцюк

Можливо, Вам буде цікаво

By