ВЧИМОСЯ ТА ВІДПОЧИВАЄМО РАЗОМ

Кожне літо бібліотекарі юнацького відділу та відділу мистецтв Центральної бібліотеки міста прагнуть зробити для своїх юних читачів пам'ятним. Головна ціль наших працівників: заохочення та залучення до читання книг у літній період якомога більше хлопців і дівчат. Адже в бібліотеці можна не тільки працювати з книгами чи старанно готуватися до уроків, але і цікаво проводити вільний час. Канікули тільки-но розпочалися, а до нас уже завітали школярі з літніх майданчиків ЗОШ №8, ЗОШ №1, ЗОШ №18.

Вони з задоволенням переглянули фільм «Новомосковськ – історії перлина», знятий у відділі мистецтв, присвячений історичним місцям та пам'ятникам нашого міста. Провідний бібілотекар відділу мистецтв Пігур І.М. розповіла також про свій відділ, познайомила з фондом, в який входять не тільки книги та періодичні видання, але і аудіо- та відеоматеріали, що дають змогу глибше дізнатися про історію культури України, її духовну спадщину та сучасні надбання, а також світову історію культури і мистецтва. «Завітайте у храм мистецтв», «Захоплюючий світ фентезі», «Подорож у країну Мультляндію» – таким темам було присвячено відеоогляди та віртуальні екскурсії у відділі мистецтв. Екскурсії до юнацького відділу бібілотеки завжди завершувались цікавими вікторинами, іграми , конкурсами. Корисна інформація для читачів подавалася в ігровій формі, що викликало у відвідувачів особливий інтерес і захоплення. Заходи були присвячені і року М.Гоголя, і 350-річчю Конотопської битви, і Дню скорботи 22 червня, і 90-річчю комсомолу України. Змістовні конкурси «Історичні та народні символи України», «Знай, люби, бережи», «Я, ти і все», «Пізнавай і шануй свій край», «Кіноерудит 2009», «Герої казок на екрані» завершувались врученням призів переможцям.

Турбота про морально-етичне виховання молодого покоління лежить в основі праці нашої бібліотеки, як культурно-масового і просвітницького закладу, а також одного з досугових центрів молоді міста. Щоб юнаки та дівчата не сумували на літньому відпочинку, а проводили його цікаво і змістовно, ми запрошуємо їх до наших відділів.

Можливо, Вам буде цікаво

By