СРІБНА КУПАЛЬСЬКА РОСА

Свято юності, кохання, вогню, води і купання – Купальське свято – відбулось 6 липня на концертному майданчику міського будинку культури. Усі поспішали на свято віддати хвалу чистій свіжій воді, не забули й квітів живих назбирати, і віночки сплести. Привітавшии одне одного зі святом Купала, глядачі розташувались на галявині. Господиня – Ольга Калашнікова – запросила бути також господарями на святі Купайлоньку – Дарину Матвєєву, ученицю ЗОШ №4, провідного методиста управління культури і туризму Артема Пугіна.

Купальських пісень заспівали народний аматорський колектив, вокальний гурт “Заспів” та тріо “Народна пісня” (кер. В. Примостка), прикрасив своїм виступом Купальське свято і зразковий хореографічний колектив сучасного танцю “Грація” (кер. О. Козачина). Для присутніх співали Оля Турапіна, Галина Черненко, Вікторія Литвиненко – дівчата зі студії естрадного вокалу “Вікторія” (кер. В. Юрченко). Юлія П'ятигорська з вокального гуртка “Вересанчик” заспівали українську пісню “Садочок”, пролунали пісні у виконанні О. Чуприни.

Завітали на Купальську зустріч і Відьма з Пустирником (Т. Дремасова, кер. гуртка та Г. Пиц, учень ЗОШ №2), які намагалися поховати все живе та прекрасне, але за допомогою глядачів нечисту силу вдалося побороти.

Коли зайшло сонечко, дід Панас запалив багаття – і у ватрі згинули віджилий Кострубило та інший непотріб, який з хат вивезли люди. Таким чином усе погане і зле пропало, а гарне і юне залишилося.

Наприкінці свята діти змогли взяти на згадку з Купальського дерева цукерки, стрічки, а батьки влаштували вечерю: пили наливочку та куштували купальський хліб, який принесли до Марени Весна та Літо (Катерина та Марія Синявські). Наостанок у вечірньому небі спалахнув феєрверк, влаштований за ініціативи директора МБК Л. Сергєєвої.

Висловлюємо подяку за підтримку в проведенні свята начальнику управління культури В. Шаликіну та спеціалісту управління культури Н. Кузнецовій.

Источник: О. Коновалова, художній керівник МБК

Можливо, Вам буде цікаво

By