ВІЙНА, ПОМНОЖЕНА НА ВТРАТИ, – ЗЛОЧИН!

Двадцятого вересня у Центральній міській бібліотеці пройшов літературно-музичний вечір „Вашому подвигу жити у віках”, присвячений 66-ій річниці визволення Новомосковська від німецько-фашистських загарбників.

На вечір було запрошено учасників бойових дій, молодь. Організатори, вони ж і ведучі програми, Вікторія Пілюгіна, Наталія Пека та Ірина Пігур ознайомили присутніх з непростою історією нашого міста. У ній, як у дзеркалі, відбилися благородні вчинки багатьох поколінь самарян, які жили, працювали, а в лихі часи відчайдушно захищали рідну землю.

Від імені учасників бойових дій враженнями від пережитого під час війни поділився полковник у запасі Михайло Горбов. А наслідки її були ще страшніші – із 50-ти мільйонів людських втрат у Другій світовій війні більше половини складали мешканці СРСР. Лідером з людських втрат на душу населення є саме Україна. Є над чим замислитись…

Місцеві автори порадували присутніх на вечорі власними віршами, а І. Бодня супроводжував виступи музикою та співами.

За такий приємний вечір усі присутні були дуже вдячні організаторам вечора. І певен, що більшість поділяють мою думку: війна, помножена на втрати, злочин! Сподіваюсь, що в недалекому майбутньому суспільство буде духовно спроможне піднятися до розуміння вислову: „Жодна перемога у світі не варта життя однієї людини і жодної краплини сльози дитини”. Невже людство приречене довічно, втрачаючи мільйони життів у війні, святкувати перемогу?

Возможно Вам будет интересно

От