У всьому кращі

Що у ліцеї «Самара» навчаються кращі з кращих – надія і гордість Новомосковська – не сперечатиметься ніхто. На олімпіадах всіх рівнів учні забирають практично всі нагороди, примножуючи славу закладу, тішачи своїх наставників високими досягненнями.

Нещодавно ліцеїсти довели, що вони не тільки кращі у навчанні. Тут зростають і мужніють справжні чоловіки, які здатні на справжні чоловічі вчинки. Так, нещодавно двоє одинадцятикласників – Ярослав Ященко та Артем Коренний захистили жінку похилого віку, у котрої злодій відібрав сумку із нехитрим скарбом, нанісши їй кілька ударів по голові.

Старенька не одразу й збагнула, що з нею сталося, а хлопці, що були неподалік, не розгубилися, і затримали злодія, передавши його до рук правоохоронців.

За сміливість та мужність хлопці були нагороджені спеціальними цінними подарунками та подяками Управління внутрішніх справ Дніпропетровської області та Новомосковського відділу ВС, які минулої п'ятниці вручила хлопцям І. Качинська, начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей обласного УМВС разом із помічником начальника відділу по роботі з громадськістю Т. Поповою та в.о. начальника ВКМСН Новомосковського міськвідділу ВС О. Кузьменка, зазначивши при цьому, що такі сміливці потрібні в органах внутрішніх справ, запропонувавши хлопцям подумати над вибором професії. Хто знає, можливо, цей випадок стане доленосним для Ярослава та Артема.

У всьому кращіЦю приємну подію поєднали із ще однією – знаковою для ліцею – посвяченням у ліцеїсти. Його цього року поповнили ще 54 учні, які вже у захваті від перших тижнів занять. Бо мріяли саме про такий заклад, де можна наблизитись до своєї мрії, досконало та глибоко вивчаючи ті предмети, які будуть основними при вступі до обраного навчального закладу.

З напутнім словом до нового поповнення звернулась директорка ліцею Людмила Василівна Резніченко, назвавши їх майбутньою елітою економічного, політичного, суспільного життя, які мають виправдати надії своїх батьків, знайти своє місце у житті – У ліцеях і гімназіях завжди навчались найрозумніші, і я впевнена, що ви станете гордістю не тільки своїх батьків і вчителів, а й своєї країни. Любіть свою батьківщину – Україну! – закликала Людмила Василівна.

Старшокласники почепили на лацкани піджаків молодших учнів значки ліцеїстів, що віднині підтверджує їх статус. Обіцяли не підвести, бути кращими. Дивлячись, з яким захватом вони виконували гімн ліцеїстів – вірилось, що так воно і буде.

Источник: Т. Харківських

Можливо, Вам буде цікаво

By