АСАМБЛЕЯ ЗІРОК – 2010

Уже 16 років поспіль у Новомосковську відзначають відмінників навчання і переможців олімпіад на урочистому заході «Асамблея зірок». За цей час більше 3000 стипендіатів з рук міського голови отримали грошові премії за учнівську працю. Тетянин день став офіційним днем нагородження школярів. Не став виключенням і 2010 рік.

Розпочато урочисту подію було дотепною колоритною сценою розмови запорізьких козаків під час написання листа турецькому султанові, які вигукували: «Україні – слава! Новомосковську – слава! Асамблеї зірок-2010 – слава!». Для новомосковців також виступали місцеві художні колективи, вітали стипендіатів і представники духовенства.

Присутні у залі також мали змогу переглянути короткий фільм про історію створення «Асамблеї зарок», її стипендіатів, які прославили і прославляють наше місто в усіх куточках світу.

Цього разу на сцену для нагородження піднялось більше 120 відмінників новомосковських шкіл, відзначено було також батьків, рідних тих дітей, які досягли високих показників у навчанні.

Гучними оплесками привітав зал талановитих учнів, а також їх батьків, вчителів. Кожен з них зробив свій внесок не лише у майбутнє своїх дітей, а і у майбутнє української держави.

Источник: А. Чиндрова

Возможно Вам будет интересно

От