Рік творчості, рік успіхів, рік перемог.

Щирі посмішки на обличчях дітей, гордість в очах батьків, захоплення та вдячність оточуючих. Що може бути краще для тих, хто творить свято, казку, шоу… Цей перелік можна продовжувати нескінченно, адже важко описати те, що подарувала Новомосковську модельна агенція «Ніка».

Свою першу річницю «Ніка» святкувала з початком останнього зимового місяця – 1 лютого. За такий короткий час існування агентство зарекомендувало себе не лише у місті, а й далеко за його межами. Тому, привітати колектив та моделей «Ніки» приїхали гості з різних областей України. Таку можливість усі бажаючі отримали під час проведення Всеукраїнського конкурсу «Королева Краси – Зима 2010», який у цьому році співпав із Днем закоханих. Тож моделей та гостей у Палаці культури «Металургів» приймали з особливим задоволенням. Святковому настрою не завадила навіть погана погода.

Конкурс краси – це завжди щось феєричне та неповторне. Цього разу він пройшов під загальною темою «Бал у Снігової королеви». Понад двадцять конкурсантів із Новомосковська, Дніпропетровська, Києва, Харкова, Полтави змагалися за головні титули. Поряд із ними у шоу брали участь почесні моделі конкурсу, такі як: Маленька Міс Світу 2009, Маленька Міс України 2009, Юна Міс Києва 2009, Маленька Міс Досконалість 2009 у м. Москва та інші.

Учасники демонстрували свої таланти у трьох постановках: вихід у костюмах «Зима», дефіле у карнавальних та у вечірніх нарядах. Про себе, свої уподобання, рідне місто та плани на майбутнє конкурсанти розповідали під час індивідуальної візитки.

Усі моделі намагалися проявити себе з кращої сторони. Це було помітно уже під час тренувань. Адже для того, щоб вивчити постановку конкурсанти мали лише 3 доби. Результатом кропіткої праці учасників, а також хореографа Юліани Пугіної і постановника дефіле Катерини Олійник став гала-концерт, де й було визначено переможців.

Отож, корони та почесні титули зимового конкурсу «Королева Краси Новомосковська 2010» отримали: Яся П’ятак (4 роки), Софія Макевич (7 років), Олександра Шуракова (11 років), Катерина Ланська (13 років). Королем Зими став чотирьохрічний Степан Лисенко з Дніпропетровська.

Моделі з інших міст України отримали також почесні титули Королев Зими та цінні подарунки.

Окрім цього, організатори конкурсу дотрималися традиції, яку було започатковано на першому зимовому конкурсі краси у Новомосковську рік тому. Тоді було обіцяно кожного року обирати модель, яка на думку колективу МА «Ніка» заслуговує окремого визнання. Цього разу звання почесної моделі агентства та позолочену статуетку Ніки отримала Олена Сидорова. Тепер, разом із Веронікою Котелевською вони мають найвищі відзнаки МА «Ніка».

Проте, цього року агентство «Ніка» не обмежилося проведенням лише конкурсу краси. Сюрпризом для вокалістів та художників став Всеукраїнський дитячий фестиваль талантів. У номінації «Вокал» перемогу здобули Олександр Трач і Ольга Балабан. Серед художників кращих обрати було також нелегко, адже розмаїття малюнків та їх якість збентежили навіть професійне журі. Перемогу здобули: Анастасія Павлова (гран-прі), Павло Мелкозеров (І премія), Влада Головко (ІІ премія) та Славко Павлюк (ІІІ премія). Усі вони вихованці керівника Т. Шуляки.

Ще однією традицією на конкурсах МА «Ніка» можна сміливо назвати демонстрацію власних колекцій. Цього разу із захопленням глядацька зала зустрічала маленьких моделей, що демонстрували в’язану колекцію «Пори року». Дефіле від наймолодших учасниць агентства (їх вік від 4 до 7 років) не вперше вражає суддів та гостей. Колекція вже отримувала нагороду гран-прі на Всеукраїнському конкурсі дизайнерів у Дніпропетровську «Модний образ. Учора, сьогодні, завтра». Дизайн розробила В.Котелевська, виконавець – Н.Котелевська.

Окремим подарунком для переможців став виступ гурту «Легіон» із Дніпропетровська.

Голова журі Оксана Сафонова (замісник голови управління культури та мистецтва Дніпропетровської міської ради) зазначила: «Рівень проведення конкурсів з кожним разом досягає все більшої висоти, а модельне агентство «Ніка» складає гідну конкуренцію дніпропетровським, незважаючи на свій молодий вік».

Організатор МА «Ніка» Вікторія Котелевська конкурсом в цілому задоволена: «Цього року конкурс був важчим, адже він всеукраїнський, а на підготовку моделей часу було відведено дуже мало. Почесні моделі показали рівень, до якого потрібно рости. Були й ті, хто брав участь у подібному конкурсі вперше. Приємно, що вони гідно трималися на сцені поряд із своїми колегами. На цьому ми не зупиняємось. Навпаки, далі буде весняний конкурс «Шкільна принцеса». Над ним ми вже працюємо. Я вдячна усім партнерам, які впродовж цього року не залишають нас, зокрема мережі ювелірних магазинів «Золото». Вдячна за участь студії сучасного танцю «Бомонд» та усім, хто долучився до роботи над підготовкою конкурсу. Окреме спасибі сім’ї та колективу. Спільними зусиллями ми приносимо свято у рідне місто».

Черговий конкурс добіг кінця. Крізь зимову негоду сяяли посмішки моделей, гостей, організаторів і партнерів. У час економічних та політичних негараздів так важливо зберігати те, що допоможе вірити у краще. Такі моменти Новомосковську дарувало, дарує і буде дарувати модельне агентство «Ніка».

Возможно Вам будет интересно

От