Свята Перемога – свято миру, свободи й весни…

Таку назву мав захід для молодших читачів (ведуча – провідний бібліотекар ЦДБ Н. Бондаренко), що відбувся напередодні 65-ої річниці Великої Перемоги. Багато років минуло з того незабутнього святкового салюту над мирним небом країни, що залишився навіки у пам’яті воїнів, які впевнено крокували фронтовими дорогами до цього світлого дня та відстояли мир і спокій на землі. На зустріч з учнями 2-Г класу ЗОШ № 18 (класний керівник В. Матвієнко) прийшли почесні гості – шановні ветерани Великої Вітчизняної війни – Емілія Савеліївна Курузова та Володимир Євдокимович Лисенко, які поділились своїми спогадами про лихоліття пережитих воєнних років.

Пісні воєнних літ звучали на заході у виконанні солістки ансамблю «Фантазія» учениці 4-Г класу ЗОШ № 18 Тетяни Лисенко (худ. керівник Л. Ткаченко). Юні читачі, які були присутні на заході, декламували вірші, згадували про своїх дідусів, які звільняли і наше місто від німецько-фашистських загарбників. Вони: і живі, і полеглі, навіки залишуться у пам’яті новомосковців.

Бібліотекарі ЦДБ ознайомили юних читачів з матеріалами книжкової виставки

« І онукам ті рани болять… ». Слова глибокої вдячності, привітання та квіти цього дня дарували юні новомосковці присутнім на заході сивочолим ветеранам, які дорогою ціною заплатили за Перемогу, але здобули її для майбутніх поколінь. Пам’ять про їх великий подвиг має жити вічно, тож

Вклонімося великим тим рокам,

Тим славним командирам і бійцям,

І маршалам країни, й рядовим,

Вклонімося і мертвим, і живим,

Всім тим, кого ніколи не забуть,

Вклонімося, вклонімось, друзі тут!

Можливо, Вам буде цікаво

By