Твори добро

Як діти, так і дорослі люблять влітку змістовно відпочивати, а наша бібілотека-філія №2 намагається їм в цьому допомогти. «Дороговказ у світ професій», «Веселі книги – кращі ліки», «Преса – від хвороб та стресу» – це книжкові виставки, розраховані для різних користувачів. З травня по червень триває акція «Твори добро» для людей похилого віку (присвячена 65-ій річниці Дня Перемоги).

Першого червня на подвір’ї Будинку культури ім. Кірова було проведено свято Хай сонцю і квітам всміхаються діти», присвячене Міжнародному Дню захисту дітей. Допомогла в створенні свята художній керівник А. Коновалова. Учні 1-8 –х класів ЗОШ №4 були головними учасниками свята. Діти змагалися у конкурсах «Найкращий малюнок на асфальті», «Коси для Русалоньки», «Земля, вода, вогонь, повітря», «Вбрання для Попелюшки» та ін.

На святі прозвучали пісні у виконанні Олесі та Насті Баглай (мами і доньки) «Свято казки», «Хай живе надія», «Не давайте суму жити», а учениця 3 кл. ЗОШ №4 Віка Дяченко виконала пісню «Заметушка».

Відкрилися літні майданчики для школярів, тож будемо надалі активно співпрацювати з школами №4, №16, №17. Для них бібліотекарі готують різноманітні екологічні мандрівки, вікторини, читання вголос, години здоров’я тощо.

Відвідуйте бібліотеку, даруйте книги, читайте, збагачуйте свій духовний світ!

І. Камінська, зав. бібліотекою-філією №2

Можливо, Вам буде цікаво

By