Бібліотека працює без канікул

Бібліотека є не тільки інформаційним центром, а й місцем духовного збагачення читачів, розвитку їхніх інтелектуальних та творчих здібностей, місцем, де можна цікаво провести своє дозвілля. Ці слова підтверджуються тим, що під час канікул у юнацькому відділі та відділі мистецтв з’являється багато нових читачів. Керівники літніх майданчиків із задоволенням приводять відпочиваючих школярів до бібліотеки. Адже тут хлопці та дівчата зможуть разом з бібліотекарями цікаво провести час.

З перших днів канікул не було дня, щоб у бібліотеку не завітали діти з літніх майданчиків ЗОШ № 1, 8, 18, літніх таборів «Надія», «Сузір’я», «Лідер». Працівники бібліотеки намагались розважити своїх гостей так, аби вони почували себе як вдома. За перший літній місяць читачі були присутні та брали участь у незвичайних уроках лісової школи, гумористично-розважальних перегонах, літературних змаганнях та інших корисних та цікавих заходах. Для читачів проводили екскурсії, вікторини, конкурси, бо саме ігрова форма заходів викликала особливий інтерес і захоплення. Граючи, школярі отримували багато корисної і важливої інформації: з народознавства, екології, історії, перевіряли свої знання, спостережливість та обізнаність у різноманітних питаннях. Приязно та доброзичливо приймали читачі і місцевого поета Олександра Тарана, який артистично та емоційно читав вголос байки та казки. Врешті-решт гості були дуже задоволені – бурхливими оплесками читачі нагородили шанувальника та майстра українського слова. Також в літературно- шахових баталіях за участю керівника шахового клубу «Дебют» Олега Михайловича Шульгіна, читачі табору «Лідер», мабуть, вперше дізналися багато цікавого з чарівного світу історії шахів, про музу шахів «Каіссу» та про Новомосковських чемпіонів шахової гри. Запрошеному гостю було нелегко через те, що у хлопців було багато запитань, які викликали дискусію. Наприкінці зустрічі Олег Михайлович запросив усіх бажаючих до клубу «Дебют», де у них буде можливість продовжити спілкування. Також всім присутнім був запропонований огляд літератури з історії шахів.

Ось так цікаво юні читачі проводять своє дозвілля влітку у бібліотеці. Попереду в юнацькому відділі ще багато цікавих заходів, в яких юнаки та дівчата зможуть взяти участь. Так, наприклад, бажаючі навчитися ліпити з солоного тіста іграшкові вироби можуть завітати на майстер-клас з народною майстринею Албатовою Поліною Семенівною.

Чекаємо усіх у юнацькій бібліотеці!

Можливо, Вам буде цікаво

By