Міські служби: Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва

Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва – це одна з найважливіших установ міста.

Метою діяльності Управління є:

✅Здійснення заходів щодо поліпшення умов проживання мешканців міста шляхом ремонту та утримання об’єктів житлового господарства комунальної власності територіальної громади міста та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
✅Забезпечення комплексного розвитку житлового господарства міста для задоволення потреб населення у послугах з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та організації роботи з підвищення ефективності їх надання.
Основними завданнями Управління є:
✅Реалізація політики щодо комплексного розвитку житлового господарства міста.
✅Участь у розробці проєктів та виконанні програм соціально-економічного і культурного розвитку міста, цільових програм в межах повноважень Управління.
✅Здійснення функції замовника на технічне переоснащення, реконструкцію, капітальний ремонт об’єктів комунальної власності територіальної громади міста (житлових будинків, нежитлових будівель та інженерного обладнання).
✅Управління при виконанні покладених на нього завдань взаємодіє зі структурними підрозділами облдержадміністрації, органами місцевого самоврядування, а також з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об’єднаннями громадян, громадянами.

Дізнатися більше про діяльність данного управління та поставити свої запитання ви можете на їх офіційній сторінці https://www.facebook.com/profile.php?id=100083946853067

By