Сьогодні – учні, завтра – керівники

– Як годиться, на Новий рік та Різдво прийнято дарувати подарунки. Відомо, що у ці свята збуваються найзаповітніші мрії, і не тільки діти, а й дорослі знаходять під ялинкою сюрпризи.

Такими словами розпочала святкову лінійку директор ЗОШ №12 Інна Вітольдівна Сирцова, представляючи дітям гостя школи – Дмитра Олександровича Глущенка, який вже не вперше приїжджає до дітей з приємною місією – вручити черговий подарунок. Ось і цього разу на різдвяні свята школярі отримали неабиякий сюрприз – спортивні мати.

– Ви гарно відпочили на зимових канікулах, а тепер час приступати до навчання, до вашого основного заняття, – звернувся до дітей Дмитро Олександрович. Цей спортивний інвентар я подарував вам не випадково, бо хочу бачити вас здоровими, спортивними, розвиненими фізично. Сьогодні слабкими бути не модно, треба піклуватися за своє здоров’я самим, і чим раніше ви почнете це робити, тим краще.

Дмитро Олександрович також зазначив, що спортивний інвентар – це не єдиний подарунок. Незабаром кращі з кращих учні за високі досягнення у навчанні, творчості, спорті отримають і грошові винагороди.

– Кожен з вас може гарно навчатися, всі без виключення учні мають великий потенціал, і треба лише захотіти, щоб досягти високих результатів у навчанні.

Голова організації «За чисте місто» не вперше допомагає згаданій школі. За його ініціативи учні молодшої школи відвідали кінотеатр м. Дніпропетровська, а до Дня Знань першачки отримали від мецената необхідні канцелярські набори. Найближчим часом Дмитро Олександрович планує організувати таку екскурсію для учнів інших шкіл масиву Кулебівка.

Звичайно, один благодійник не вирішить всі проблеми школи. Але є бажання допомагати, є розуміння, що все, що зробиш на благо розвитку і виховання дітей, повернеться сторицею.

Молодим розбудовувати місто, керувати і приймати рішення, і саме їм працювати із сьогоднішніми школярами, які вже завтра братимуть активну участь в управлінні містом Новомосковськом.

Источник: Т. Харківських

Возможно Вам будет интересно

От