Шкiльною стежкою до свiту знань

Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий і, по суті, новітній день кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокинеться як найраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи – якщо не за ручку, то ідучи поруч, або проведе поглядом і стоятиме довго – аж допоки видно її дитя, яке прямує у світ знань. У цей момент – уже через роки і відстані, перегортаючи сторінки своїх школярських, студентських днів і років, дорослим є так багато чого розповісти. Пояснити школярам, що навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Вчитись треба, щоб знати, як діяти, жити. Зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у душах урожаєм мудрості та натхнення.

Окреме слово і про вчителів, які виконують таку важливу місію, як виховання підростаючого покоління у дусі любові до рідного краю, до України, та до людини як найбільшої цінності. Саме вчителі сприяють формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни.

Перше вересня – черговий привід поговорити про вічні цінності і у школах Новомосковська. Зранку радують око і тішать серце святково вбрані школярі, першачки зі своїми першими букетами квітів, якими вони привітають першого вчителя, музика, яка лунає з різних куточків нашого міста.

В кожній школі у цей день свято. У кожній – батьки, гості з напутнім словом. Першачки з захопленням розглядають яскраві подарункові набори, які їм презентували представники громадської організації «За чисте місто» (голова – Дмитро Глущенко) разом з теплими і хорошими словами, які звучать як заповідь – бути сумлінними учнями, підкоряти нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів, любити рідну мову і землю, поважати працю і знання.

Представники міського осередку Партії регіонів (голова Костянтин Пузирь) поздоровили присутніх зі святом від імені Олександра Вілкула, голови Дніпропетровської обласної організації Партії регіонів. А в усіх школах міста були проведені уроки для старшокласників на тему Президентської програми «Україна для людей».

«Сьогодні у кожному куточку Дніпропетровщини, сповнені нових сил і енергії, діти поспішають до школи, студенти – до аудиторій. В усіх навчальних закладах нашого регіону в День знань проводиться Єдиний урок „Україна для людей”. Ці уроки стануть для нашої молоді, освітянської громади та батьків усвідомленням впевненості в кращому майбутньому нашої держави. Молодь – творець майбутнього, і їй своїми знаннями, досягненнями та здобутками розбудовувати і славити рідний регіон, українську державу,» – з такими словами звернувся до учнів у своїй вітальній листівці Олександ Вілкул.- «Вітаю всіх з початком нового навчального року – нового етапу розбудови України.

Слава Дніпропетровщині, слава Україні!»

Можливо, Вам буде цікаво

By