У міській бібліотеці є вільний доступ до інтернету

Минулої суботи бібліотекарі відзначали своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек.

Існує думка, що сучасні бібліотеки переживають етап спаду. Все більше розповсюдження Інтернету і наявність у мережі практично будь-якої інформації значно знижує популярність бібліотек.

Та це суб’єктивна думка, яку повністю заперечують працівники бібліотечної системи нашого міста, де книга не втрачає популярності, і, незважаючи на наступ технічного прогресу, з кожним роком не зменшується кількість бажаючих читати. Центр культури і духовності, місце зустрічей із талановитими людьми – письменниками, поетами, музикантами, – завжди збирає велику кількість творчої інтелігенції міста, гостей і звичайних шанувальників слова.

Як і належить іменинниці, Центральна бібліотека міста зустрічала у своє професійне свято гостей, серед яких – міський голова Сергій Мороз, координатор по роботі з партнерами програми «Бібліоміст» Наталія Новакова, зав. відділом наукової організації та методики бібліотечної роботи Ірина Луньова та інші. На адресу працівників Храму книги прозвучало багато хороших, теплих слів та побажань. З рук міського голови кращі бібліотекарі системи отримали грамоти та солодкий подарунок – святковий торт у вигляді книги. Учасники художньої самодіяльності міста дарували винуватцям свята музичні номери.

Багато хороших подій відбувається у бібліотеці, і про одну із таких присутні дізналися на святі: система стала переможницею конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до мережі Інтернет» програми «Бібліоміст». Мета програми – покращення доступу населення до інформації шляхом обладнання публічних бібліотек оргтехнікою, навчання бібліотекарів з метою підвищення якості послуг для відвідувачів. Згідно програми Новомосковська Центральна міська бібліотека, юнацький відділ, дитяча бібліотека та бібліотечна філія №2 отримали 12 комп’ютерів з ліцензованими програмами забезпечення та 4 комплекти офісної техніки (принтери, сканери).

Тож прогнози на майбутнє у бібліотекарів цілком оптимістичні. Бібліотеки сьогодні – не сховище книг, а сучасний інформаційний Всесвіт, де кожен може знайти для себе не лише художню та наукову літературу, а й будь-яку іншу необхідну інформацію.

Сергій Мороз та Наталія Новакова перерізали символічну стрічку, відкривши двері до всесвітнього інформаційного простору.

Можливо, Вам буде цікаво

By