Звернення

Всі ми родом з дитинства. Щасливі, безхмарні роки…

І в школі завжди повинно бути тепло. І не тільки завдяки теплу сердець педагогів, але й у самому прямому розумінні – взимку діти мають приходити у теплі класи, в яких можна навчатися з комфортом.

Про якісне опалення шкільних приміщень дбають спеціальні служби, справжні професіонали своєї справи, що контролюються відповідними освітянськими структурами, але є й інший аспект. Майже половина тепла буде вивітрюватись через мікрощілини у рамах старих вікон.

Саме тому головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації В.В. Бондарем ініційовано проведення робіт із встановлення сучасних металопластикових вікон у приміщеннях дитячих будинків, спеціальних шкіл і шкіл-інтернатів.

Педагогічний та учнівський колективи, батьки СЗШ №7 з інтернатним відділенням м. Новомосковська у відповідності до обласної програми “Подаруй вікно школі” просять Вас взяти участь у цій благодійній акції, оскільки наш навчальний заклад специфічний (з інтернатним відділенням), діти знаходяться тут на цілодобовому перебуванні. Вікна школи в незадовільному стані, особливо в актовій залі, спортзалі, у спальному корпусі, й потребують термінової за міни.

Тож звертаємось до Вас з проханням надати посильну допомогу нашій школі, хоча б одне вікно у класі. Адже це не тільки комфортні умови, але й здоров'я нашого майбутнього, нашого головного скарбу – наших дітей.

Источник: Педагогічний, учнівський колективи, батьки СЗШ №7

Можливо, Вам буде цікаво

By