За новомосковцями – майбутнє

Не секрет, що школярам, які ще тільки стають на стежину, що веде у доросле життя, приємна увага з боку людей, які вже мають певні досягнення і здобутки. На Новомосковщині доброю традицією стала зустріч керівництва району із випускниками-медалістами, на якій вони дають напутнє слово майбутнім студентам. Цього року зустріч відбулась у залі райдержадміністрації 19 червня.

– На сьогодні маємо 519 випускників із 42 шкіл, і практично у кожній другій є медаліст, – розповідає голова райдержадміністрації І. Гуртовий. – 35 наших дітей отримають незабаром золоті медалі, 8 – срібні. Слід відзначити, що в цьому році і учні, і освітяни попрацювали дуже добре, маємо багато переможців та призерів і обласних, і всеукраїнських олімпіад.

Ігор Іванович наголосив на тому, що районна влада завжди приділяє особливу увагу навчанню і стимулюванню школярів. Так, уже третій рік поспіль кращі з кращих учнів отримують щосеместра стипендію від районних адміністрації та ради. На сьогодні вона складає 50 грн., а наступного року стипендію планують підняти до 100 грн. Відзначив І. Гуртовий також і те, що з року в рік кількість стипендіатів зростає, і за таких темпів незабаром чи не кожен учень району матиме змогу її отримати.

Найкращим представникам молодого покоління Новомосковського району у цей день голова райдержадміністрації вручив грамоти. Він також подякував батькам та вчителям, які зробили великий внесок у відмінні результати дітей. Багато добрих слів знайшлося і для самих випускників, які, як сказав Ігор Іванович, повинні збудувати заможну і багату державу Україну. А ще – пишатися тим, що навчались у кращому районі Дніпропетровщини.

Традиційно вшановували випускників-медалістів і у нашому місті. Двадцятого червня 59 золотих і срібних медалістів разом зі своїми батьками і викладачами прийшли до Палацу культури металургів для того, щоб отримати заслужені нагороди, а також стипендії міського голови. Щасливих власників медалей привітали представники влади, освітяни, кілька творчих номерів подарували і місцеві художні колективи.

А. Чиндрова

Источник: Еженедельник "Весник Присамарья"

Возможно Вам будет интересно

От