Запрошуємо на навчання до вищих навчальних закладів системи МВС України

Шановні випускники! Новомосковський міський відділ міліції запрошує на навчання до вищих навчальних закладів системи МВС України. Ви маєте можливість за державним замовленням отримати освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», «Правознавство».

Отримати вищу юридичну освіту ви можете в наступних навчальних закладах:

– Національній академії Національної гвардії України;

– Харківському національному університеті внутрішніх справ;

– Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ;

– Донецькому юридичному інституті МВС України;

– Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого;

– Національному університеті «Одеська юридична академія»;

– Одеському державному університеті внутрішніх справ.

На денну форму навчання за державним замовленням приймаються:

– призовники віком від 17 до 21 року, військовослужбовці та військовозобов’язані (які не мають військових звань офіцерського складу) віком від 18 до 23 років, які мають повну загальну середню освіту та за станом здоров’я можуть проходити службу в органах внутрішніх справ;

– випускники шкіл (які здали обов’язкове тестування з історії України, української мови та літератури і, в залежності від обраної спеціальності, додатково здали тестування з математики та англійської мови) та цивільні особи, які мають повну загальну середню освіту, віком від 17 до 25 років та які за станом здоров’я можуть проходити службу в органах внутрішніх справ.

При зарахуванні до ВНЗ системи МВС України курсанти забезпечуються форменим одягом та 3-разовим харчуванням.

Співробітники міліції, які прослужили 25 років, мають право на пенсійне забезпечення, а ті, хто звільняється за віком та через хворобу, мають право на пільги по оплаті комунальних послуг.

За детальною інформацією та для оформлення необхідних документів звертайтеся до сектору кадрового забезпечення Новомосковського міського відділу за адресою: м. Новомосковськ, вул. Радянська, 7 або телефонуйте за номером 7-53-86.

Керівництво Новомосковського МВ ГУМВС України

в Дніпропетровській області

Можливо, Вам буде цікаво

By