Управління Державної Пенітенціарної служби України проводить набір до вищих навчальних закладів

Управління Державної Пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області проводить набір до вищих навчальних закладів, які готують фахівців для Державної Пенітенціарної служби України за державним замовленням:

Інститут кримінально-виконавчої служби (м.Київ):

Юридичний факультет. Здійснюється підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» за напрямком підготовки «Право» та «спеціаліст», «магістр» за спеціальністю «Правознавство», сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року з української мови та літератури, історії України.

Психологічний факультет. Здійснюється підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» за спеціальністю «Психологія», сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року з української мови та літератури, біології.

Чернігівський юридичний коледж державної Пенітенціарної служби України (м.Чернігів):

Здійснюється підготовка фахівців кваліфікаційних рівнів «молодший спеціаліст» та «бакалавр» за спеціальністю «Право», «Правоохоронна діяльність». для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» напряму підготовки «Правознавство», сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року з української мови та літератури, історії України, математики;

  • для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» напрямку підготовки «Правоохоронна діяльність», сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року з української мови та літератури, історії України.
  • для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» напрямку підготовки «Правоохоронна діяльність», сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року з української мови та літератури, історії України.

(Курсанти на час навчання забезпечуються безкоштовним житлом, харчуванням та форменим одягом).

По закінченню ВНЗ гарантовано працевлаштування!!!

За детальною інформацією та для оформлення необхідних документів звертайтеся за адресою: м.Новомосковськ, вул. М.Головко, 18а, кримінально-виконавча інспекція або телефонуйте за номером 7-88-69.

Начальник Новомосковського

міськрайонноговідділу

кримінально-виконавчої інспекції Р.В.Оленін

Можливо, Вам буде цікаво

By